Apartamenty i kwatery prywatne Molunat

Molunat to mała rybacka i turystyczna miejscowość w Dubrovnik-Neretva County w Chorwacji. Znajduje się on w malowniczej małej zatoce na dalekim południu chorwackiego gminy Konavli pobliżu granicy z Czarnogórą. Leży 40 km na południowy wschód od Dubrownika i 20 km na południe od lotniska i Cavtat. Jego populacja wynosi tylko około 200 stałych mieszkańców, którzy zajmują się głównie w turystyce, hotelarstwie, gastronomii i wędkowania....

Sortuj według:

Apartamenty Antunović

Molunat

Od morza 50 m
Pojemność 17 osób

od 70 €

Apartamenty Villa Ana

Molunat

Od morza 10 m
Pojemność 16 osób

na żądanie

Apartamenty Miovic

Molunat

Od morza 20 m
Pojemność 12 osób

na żądanie

Apartamenty Nena

Molunat

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

na żądanie

Apartamenty Antunović ( Molunat)

Apartamenty Antunović położone są w pięknej nadmorskiej miejscowości Molunat. Molunat jest mała połowów i miejscowości turystycznej, znajdujący się w jednej z najpiękniejszych zatok na południowym Adriatyku, w odległości 40 km na południowy wschód od znanego kulturowego i historycznego starego miasta Dubrownika i 20 km od lotniska w Dubrowniku Cavtat. Nasze komfortowe apartamenty otoczone są roślinnością śródziemnomorską zapewnienie ciszy i spokoju. Proponujemy Państwu miejsce, co chcesz, aby powrócić do najbardziej mile widziany. Wszystkie ukazali apartamentów posiada sypialnie, kuchnia, łazienka, balkon z pięknym widokiem na morze, taras, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację. Ponadto, można użyć w ogrodzie, grill i miejsce parkingowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami na nasz e-mail: djuro.antunovic@du.t-com.hr Rodzina Antunović :-)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Antunović

Od morza 50 m
Pojemność 17 osób

Cena od 70 €

Apartamenty Villa Ana ( Molunat)

Villa Ana znajduje się w uroczej nadmorskiej miejscowości Molunat. Znajdujemy się bezpośrednio nad morzem z dostępem do plaży z leżakami, prysznicami i miejscami do cumowania łodzi. Parking jest dostępny w cieniu przed domem dla wszystkich gości. Nasze komfortowe apartamenty otoczone są śródziemnomorską roślinnością zapewniającą ciszę i spokój. Oferujemy Ci miejsce, do którego chciałbyś wrócić i być mile widzianym z powrotem. Czekamy na Państwa wizytę i życzymy miłego wypoczynku w naszym domu! Rodzina Zorović.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Ana

Od morza 10 m
Pojemność 16 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Miovic ( Molunat)

Miovic apartamenty zlokalizowane są w regionie Molunat Dubrownik. Położony nad morzem, w atrakcyjnej lokalizacji.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Miovic

Od morza 20 m
Pojemność 12 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Nena ( Molunat)

Molunat jest mała wioska rybacka, 15 km od Cavtat i 35 km od Dubrownika. Dom położony jest tuż nad brzegiem morza, zaledwie 5 metrów. Składa się z jednego mieszkania dwukondygnacyjnego 80 m2 w pełni wyposażone we wszystkie urządzenia i tarasem 25 m2 z widokiem na morze. Istnieją 2 sypialnie, 2 łazienki, prywatna plaża z prysznicem na plaży. Zaletą zakwaterowania jest spokój, czyste morze, duży dziedziniec z cienia. Pojemność wynosi 5 + 2 w dużym mieszkaniu. Molunat jest idealnym miejscem na wakacje. W Molunat są dwa sklepy, 3 bary oraz 2 restauracje. Cilipi Airport znajduje się 15 km od hotelu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Nena

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Molunat

Molunat  - Herb Molunat to mała rybacka i turystyczna miejscowość w Dubrovnik-Neretva County w Chorwacji. Znajduje się on w malowniczej małej zatoce na dalekim południu chorwackiego gminy Konavli pobliżu granicy z Czarnogórą. Leży 40 km na południowy wschód od Dubrownika i 20 km na południe od lotniska i Cavtat. Jego populacja wynosi tylko około 200 stałych mieszkańców, którzy zajmują się głównie w turystyce, hotelarstwie, gastronomii i wędkowania. Zakwaterowanie w Molunat jest oferowana wyłącznie apartamenty, pokoje i domy w kwaterach prywatnych rodziny. Gospodarze zrobi wszystko, więc można spędzić niezapomniane wakacje w tej oazie dziewiczej przyrody na południowym wybrzeżu Chorwacji. Miasto nazywa się po półwyspie, który pochodzi od starożytnego greckiego Molos słowem, które oznacza port lub zatokę. To prowadzi nas do dawnego starożytnego portu Mali i Veliki Molunat wewnątrz wnęki, zabezpieczone przed złą pogodą i wysokimi falami, o czym świadczą liczne ślady archeologiczne w morzu oraz pozostałości murów i fortyfikacji. W 15 wieku Republika Dubrownik tu znowu powstała niewielka miejscowość pierwotnie służył jako schronienie dla osób z gorączką i kwarantanny dla statków pochodzących z innych portów śródziemnomorskich. W ciągu następnych stuleci, Molunat należał do znanych i wysoko rozwiniętej Republiki Dubrownickiej, ze względu na jego położenie, było celem częstych ataków piratów. Dziś Molunat jest rozwijany mała miejscowość turystyczna, która oferuje swoim gościom przyrodę z wieloma gatunkami ziół leczniczych, linii brzegowej z wieloma piaszczystymi plażami i płytkiego wybrzeża, dwóch małych wysp i jasnych i bardzo jasnych wodach bogatych w ryby. Ponieważ znajduje się w skrajnym południu, klimat jest bardzo korzystne, z długimi i gorącymi latami i bardzo łagodny i przyjemny zimy, która pozwala na rozwój całorocznej turystyki. Odwiedzić ten mały ukryty klejnot Adriatyku i spędzić niezapomniane wakacje z rodziną w pokoju bez tłumów z dziewiczej przyrody i krystalicznie czystej wody. Szukać kwater prywatnych w Molunat i zaoszczędzić do 40% na drogich opłat agencyjnych. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Molunat! Witamy Molunat!

Molunat Prognoza pogody