Apartamenty i kwatery prywatne Vrlika

Vrlika to niewielka miejscowość w zapleczu Dalmacji w Chorwacji. Znajduje się na 470 m npm, na skraju pola Vrlika u podnóża pasma górskiego Svilaja i Dinara, w pobliżu rzeki Cetina. W źródłach miejskich dopływem rzeki Cetina, strumień CESMA. Vrlika ma bardzo przyjemny mikroklimat generowane przez zmieszanie sub-klimat śródziemnomorski z kontynentalnym - górski klimat dzięki jego położenia geograficznego. Ten specyficzny mikroklimat...

Sortuj według:

Pokój Pansion Leda

Vrlika

Od morza 10 km
Pojemność 5 osób

na żądanie

Pokój Pansion Leda ( Vrlika)

Leda, Vrlika Położony w pięknej surronded z Greenhills widokiem dostępny pokój dzienny z TV, kuchnia, dwie sypialnie, dwie łazienki, duży rozmieszczone parkingu, grill, telefon, zwierząt domowych.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Pansion Leda

Od morza 10 km
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Vrlika

Vrlika  - Herb Vrlika to niewielka miejscowość w zapleczu Dalmacji w Chorwacji. Znajduje się na 470 m npm, na skraju pola Vrlika u podnóża pasma górskiego Svilaja i Dinara, w pobliżu rzeki Cetina. W źródłach miejskich dopływem rzeki Cetina, strumień CESMA. Vrlika ma bardzo przyjemny mikroklimat generowane przez zmieszanie sub-klimat śródziemnomorski z kontynentalnym - górski klimat dzięki jego położenia geograficznego. Ten specyficzny mikroklimat nadaje się dla ludzi, którzy mają problemy z chorobami układu oddechowego. Historia miasta rozpoczyna się w 7. wieku, kiedy Chorwaci przybyli do tego obszaru i utworzyli osadę blisko źródła rzeki Cetina. Vrlika jest doskonałym punktem wyjścia dla wszystkich tych, którzy lubią przygody i przyrodę. Niektóre z tych działań są oferowane turystyka piesza, rowerowa, foto jeep safari, wspinaczka, jazda konna, pływanie łódką, łowiectwa i rybołówstwa. Szukaj apartamentów i tanie kwatery prywatne w Vrlika. Witamy Vrlika!

Vrlika Prognoza pogody