Apartamenty i kwatery prywatne Solin

Solin to miasto położone na północ od Splitu, otoczone górami Kozjak (779 m) na północy i Mosor (1339 m) na wschodzie. Solin opracowany na miejscu starożytnego miasta Salona, który był stolicą dawnej prowincji rzymskiej i narodzin cesarza Dioklecjana. Po przybyciu Awarów i Chorwatów w 7. wieku miasto zostało zniszczone, a jego mieszkańcy uciekli do wioski wokół Pałacu Spalatum (Split), przekształcając go w ufortyfikowanego miasta....

Sortuj według:

Apartament Pefi

Solin

Od morza 1 km
Pojemność 2 osób

od 35 €

Domek letniskowy House Salona

Solin

Od morza 4 km
Pojemność 6 osób

od 290 €

Apartament Meri

Solin

Od morza 3.5 km
Pojemność 4 osób

od 50 €

Apartament Pefi ( Solin)

Jest to klimatyzowany apartament PEFI się w Solinie oferuje bezpłatny WiFi. Obiekt znajduje się 5 km od Splitu. Obiekt można wykorzystać bezpłatny parking. Każdy z nich dysponuje częścią wypoczynkową. Niektóre jednostki posiadają taras i / lub balkon. W kuchni znajduje się kuchenka mikrofalowa. obejmuje również lodówkę, płytę grzejną i kuchenkę elektryczną. Wszystkie jednostki wyposażone są w łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Apartamenty wyposażone są w pościel. Apartament PEFI znajduje się 40 km od Hvar i 19 km od Trogiru. Lotnisko w Splicie znajduje się 15 km od obiektu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Pefi

Od morza 1 km
Pojemność 2 osób

Cena od 35 €

Domek letniskowy House Salona ( Solin)

Ten ładny dom wakacyjny z dużą działką znajduje się w miejscowości Solin koło Splitu. Na parterze znajduje się kuchnia i salon, a są one z sypialniami i łazienką na piętrze połączonymi wewnętrznymi schodami. Za domem jest dostępny duży basen z dyszami do masażu, który uzupełni doznanie przyjemnego i relaksującego wypoczynku. Solin jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, położonym u ujścia rzeki Jadro, gdzie można zwiedzić stanowisko archeologiczne. Koniecznie odwiedź miasto Split z licznymi wydarzeniami historycznymi, kulturalnymi i rozrywkowymi, których patrona świętego Dujama jest pochowana na cmentarzu w Solinie. Właściciel domu mieszka na nieruchomości w oddzielnym budynku z osobnym wejściem.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy House Salona

Od morza 4 km
Pojemność 6 osób

Cena od 290 €

Apartament Meri ( Solin)

Będziesz spać jak dziecko w tym przytulnym, słonecznym mieszkaniu na pierwszym piętrze naszego rodzinnego domu w Solin. Jest idealny dla par, rodzin, biznesmenów i grup przyjaciół. Dworzec autobusowy znajduje się 2 minuty spacerem od apartamentu. Apartament znajduje się 3,5 km od najbliższej plaży (Žnjan), 5 km od centrum Splitu (pałac Dioklecjana), 15 km od lotniska i 18 km od Trogiru. Ten nowoczesny apartament ma 70 m2 i duży taras. Widok z tarasu to coś, co pokochasz. Nie ważne skąd pochodzisz, możesz poczuć się tu jak w domu!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament  Meri

Od morza 3.5 km
Pojemność 4 osób

Cena od 50 €

Przewodnik turystyczny - Solin

Solin  - Herb Solin to miasto położone na północ od Splitu, otoczone górami Kozjak (779 m) na północy i Mosor (1339 m) na wschodzie. Solin opracowany na miejscu starożytnego miasta Salona, który był stolicą dawnej prowincji rzymskiej i narodzin cesarza Dioklecjana. Po przybyciu Awarów i Chorwatów w 7. wieku miasto zostało zniszczone, a jego mieszkańcy uciekli do wioski wokół Pałacu Spalatum (Split), przekształcając go w ufortyfikowanego miasta. Intensywny proces industrializacji Split w 20 wieku, Solin stał się przedmieściem Splitu. Dziś Solin posiada niezależny status i jest częścią aglomeracji Splicie dobrze podłączony do innych miast. Oprócz przemysłu jako głównego sektora gospodarki, potencjał turystyczny jest rozwijany jest ostatnio i jest oparta na licznych stanowiskach archeologicznych z okresu rzymskiego. Jest również znany z wielu parków miejskich z jasnego rzeki Jadro. Znajdź tanie zakwaterowanie prywatne w Solinie! Zapraszamy do Solin!

Solin Prognoza pogody