Apartamenty i kwatery prywatne Čiovo - Slatine

Slatine to mała miejscowość turystyczna położona na północno-wschodniej części wyspy Ciovo, w Chorwacji. Ciovo jest połączona drogą przez starego miasta Trogir z lądem. Wybrzeże w pobliżu Slatine charakteryzuje urozmaiconej linii brzegowej, wiele zatok i skał, kamieni i skalnych i plaż. Slatine ma łagodny klimat śródziemnomorski z ponad 2500 godzin słonecznych w roku, bogata subtropikalnych i śródziemnomorskiej roślinności...

Sortuj według:

Apartamenty Villa PaVla

Čiovo - Slatine

Od morza 20 m
Pojemność 15 osób

od 55 €

Apartamenty Gule

Čiovo - Slatine

Od morza 30 m
Pojemność 4 osób

od 50 €

Apartamenty Jakobić

Čiovo - Slatine

Od morza 50 m
Pojemność 14 osób

na żądanie

Apartamenty Villa Palma

Čiovo - Slatine

Od morza 20 m
Pojemność 9 osób

od 30 €

Apartamenty Marea

Čiovo - Slatine

Od morza 30 m
Pojemność 13 osób

od 35 €

Apartamenty Boa

Čiovo - Slatine

Od morza 200 m
Pojemność 10 osób

od 35 €

Apartamenty Lovre

Čiovo - Slatine

Od morza 10 m
Pojemność 13 osób

od 50 €

Apartamenty Bebac

Čiovo - Slatine

Od morza 100 m
Pojemność 8 osób

od 40 €

Apartamenty Jelinčić

Čiovo - Slatine

Od morza 50 m
Pojemność 14 osób

na żądanie

Apartamenty Villa Maris

Čiovo - Slatine

Od morza 50 m
Pojemność 20 osób

od 125 €

Apartamenty Gloria

Čiovo - Slatine

Od morza 50 m
Pojemność 2 osób

od 40 €

Apartamenty Ivanka

Čiovo - Slatine

Od morza 300 m
Pojemność 4 osób

od 35 €

Apartamenty Garma

Čiovo - Slatine

Od morza 350 m
Pojemność 6 osób

od 80 €

Apartamenty Bonačić Palace

Čiovo - Slatine

Od morza 10 m
Pojemność 14 osób

od 35 €

Apartamenty Lana

Čiovo - Slatine

Od morza 60 m
Pojemność 6 osób

od 60 €

Apartamenty Villa Tanja

Čiovo - Slatine

Od morza 200 m
Pojemność 22 osób

od 50 €

Apartamenty Villa Piramida

Čiovo - Slatine

Od morza 50 m
Pojemność 16 osób

od 105 €

Apartamenty Dida

Čiovo - Slatine

Od morza 10 m
Pojemność 7 osób

od 50 €

Apartamenty Barada

Čiovo - Slatine

Od morza 500 m
Pojemność 8 osób

od 100 €

Apartamenty Tea

Čiovo - Slatine

Od morza 150 m
Pojemność 6 osób

od 60 €

Apartamenty Villa PaVla ( Čiovo - Slatine)

Willa „Pavla” składa się z 2 dużych 2-pokojowych apartamentów (każdy z 65 m2, 4 + 2 łóżka) i 1 apartament typu studio (ok. 35 m2, 2 + 1 łóżek). , a także dobra linia łodzi z Trogirem i Splitem. Dom położony jest tuż przy plaży (tylko w jedną stronę roda graniczy z ogrodem). Temperatura morza wynosi około 26 ° C w lecie bardzo dobra przejrzystość. Możliwość rekreacji na rowerze górskim, spacery i bieganie, surfing, może sup desk (należy wcześniej poinformować). Grill na świeżym powietrzu i prysznic na świeżym powietrzu. Piękny ogród.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa PaVla

Od morza 20 m
Pojemność 15 osób

Cena od 55 €

Apartamenty Gule ( Čiovo - Slatine)

Piękne rybacy miasto z pięknych plaż i krystalicznie czystej wody

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Gule

Od morza 30 m
Pojemność 4 osób

Cena od 50 €

Apartamenty Jakobić ( Čiovo - Slatine)

Oferujemy 3 jednostki. Na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie dla 6 osób (100 metrów kwadratowych), 3 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka i wygodne balkon z widokiem na morze. Na drugim piętrze znajdują się dwa oddzielne mieszkania (2 x 4 osoby), 2 sypialnie, 2 toalety, pokój dzienny oraz balkon z widokiem na innych. Bezpłatny parking, internet, ognisko i niewielka odległość od plaży gwarantuje jakość wakacje.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Jakobić

Od morza 50 m
Pojemność 14 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Villa Palma ( Čiovo - Slatine)

Villa Palma znajduje się 15 m od morza, w małej wiosce rybackiej Slatine na wyspie Ciovo zaledwie 8 km od Trogiru. Wszystkie apartamenty są wygodne iw pełni wyposażone: TV / SAT, klimatyzacja, Wi-Fi za darmo .. Dostępne prysznic na świeżym powietrzu, grill, parking oraz kuchnia letnia w przedniej części mieszkania, gdzie można cieszyć. Gospodarze chętnie pomóc w organizowaniu wycieczki, pikniki rybne, wynajem łodzi, samochodów, motocykli. ..

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Palma

Od morza 20 m
Pojemność 9 osób

Cena od 30 €

Apartamenty Marea ( Čiovo - Slatine)

Apartamenty Marea znajdują się w domu rodzinnym i Davor Dine Franić. Znajdują się one na parterze, na parterze i pierwszym piętrze. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami. Apartament Marea 2 (2 + 2) dla czterech osób (parter) mieszkania i Marea 3 (2 + 1) dla trzech osób na ziemi z możliwością wynajmu całe piętro jako jeden apartament dla 6-7 osób. Na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie Marea 1 (2 + 2) +2 do 6 osób. Apartament Marea jeden na pierwszym piętrze i mieszkania Marea 2 na parterze posiadają tarasy z widokiem na morze i mieszkania Marea 3 na parterze z tarasem w przedniej części mieszkania, w cieniu drzew oliwnych i widokiem na ogród w domu , Apartamenty położone są w odległości 30 metrów od morza i 100 metrów od sklepów, restauracji i tawern. Mieszkania są w pełni wyposażone, z klimatyzacją, telewizją satelitarną oraz pralką. Każdy apartament posiada osobne wejście. Dla gości jest zapewniona korzystania z grilla w ogrodzie i miejsca parkingowe. Plaża żwirowa z naturalnym odcieniem tamarisk i ładnym wejściem do morza, w przedniej części mieszkania.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Marea

Od morza 30 m
Pojemność 13 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Boa ( Čiovo - Slatine)

Apartamenty Boa *** Ciovo Slatine A1 (2 + 1), A2 (4 + 1) znajdują się na wyspie Ciovo między Splitem a Trogirem (UNESCO) - z którą połączony jest mostem. Apartamenty są klimatyzowane, posiadają letnią kuchnię, ogród, prysznic na świeżym powietrzu, grill, wifi. A1 (4 + 1 osoby) 50 m2 apartament z dwoma balkonami, pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i pokój z podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą. Łazienka z wanną. Mieszkanie jest klimatyzowane, TV, WIFI. A2 (2 + 1 osoby) apartament typu studio o powierzchni 20 m2 z balkonem, łazienką z prysznicem, wyposażeniem kuchennym i naczyniami. Apartamenty Boa mają odkryty dziedziniec do spotkań towarzyskich, prysznic na świeżym powietrzu i grill na świeżym powietrzu. Ponadto goście mogą korzystać z letniej kuchni.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Boa

Od morza 200 m
Pojemność 10 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Lovre ( Čiovo - Slatine)

Apartamenty znajdują się na parterze. Mamy dwa apartamenty. Jeden z dwoma sypialniami 4 + 2 i jeden z jedną sypialnią 2 + 2. Duży taras, parking, klimatyzacja, internet. Nad morzem. Plaża jest kamienista z pięknym widokiem na zatokę. Dziesięć minut drogi od hotelu: sklepy, piekarnia, restauracja, przystań dla łodzi, która prowadzi do podziału i trogiru. Idealny dla tych, którzy chcą cieszyć się słońcem i morzem bez jazdy samochodem na plażę. Apartament, który znajduje się na pierwszym piętrze, posiada dwie sypialnie z podwójnym łóżkiem i jedną dla jednej osoby, kuchnię, toalety, balkon z widokiem na morze

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Lovre

Od morza 10 m
Pojemność 13 osób

Cena od 50 €

Apartamenty Bebac ( Čiovo - Slatine)

Mieszkania Bebac są dwie w pełni wyposażone i niezależne apartamenty, położone zaledwie 2 minuty spacerem do plaży, restauracji, placów zabaw i innych obiektów. W każdym apartamencie znajduje się przestronna kuchnia, pokój dzienny, sypialnia i łazienka. Mają wspólny taras i parking obok. Nadają się dla dwóch rodzin (8 osób).

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty  Bebac

Od morza 100 m
Pojemność 8 osób

Cena od 40 €

Apartamenty Jelinčić ( Čiovo - Slatine)

Dom znajduje się w miejscowości Slatine na wyspie Ciovo, która jest połączona mostem z lądem. W celu dotarcia do naszego domu, trzeba przejść przez miasto Trogir i przejechać przez most, który łączy ją z Ciovo. Po przekroczeniu mostu, skręcić w lewo i jechać około 5,5 km do Slatine. Tam widać duże betonowe kolumny piramidy wysokości 5 m. Od tej piramidy drugi dom po prawej stronie jest nasz Podatki turystyczne są wliczone w cenę. Cena zawiera: woda, gaz i energię elektryczną, naczynia kuchenne, sztućce, sprzęt do czyszczenia, tygodniowe zmiany w bedlinnen i sprzątanie mieszkania na wyjeździe gości. Przyjazd po 14.00 godz 10.00, odjazd przed godz. Jeśli zdecydujesz się dokonać rezerwacji, prosimy zapłacić 20% całkowitej kwoty z góry. 30% ekstra będzie opłata za pobyt krótszy niż 3 dni.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Jelinčić

Od morza 50 m
Pojemność 14 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Villa Maris ( Čiovo - Slatine)

Villa Maris znajduje się w Slatina: 9 km od miasta Trogir, 1, 8 km od najpiękniejszych plaż (niezamieszkałe) na wyspie, oferujemy 3 apartamenty, duży basen (9, 80x3, 50), ogród, miejsce parkingowe Każdy apartament wyposażony jest w wi fi, taras z widokiem na morze. Pierwszym z nich jest na wysokim poziomie, na parterze, 3 sypialnie pojemności 8 łóżek w sumie 35 m2 taras, kuchnia z wszystkich potrzeb, łazienka. Inne AP znajduje się na pierwszym piętrze 3 sypialnie 6 2 fotele Wszystkich, kuchnia, pokój dzienny, łazienka i taras 25 m2 jest trzecim mieszka na drugim piętrze. , Odpowiedni dla 6 osób, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, taras 20 m2. Wszystkie trzy ap są w pełni wyposażone: Maszyny do prania (kuchnia / łazienka), łącze WiFi, TV satelitarna, klimatyzacja, kuchenka mikrofalowa, wszystkie naczynia kuchenne, parking.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Maris

Od morza 50 m
Pojemność 20 osób

Cena od 125 €

Apartamenty Gloria ( Čiovo - Slatine)

Slatine, Ciovo apartament na parterze prywatnego domu o powierzchni 46m2 przystosowane dla dwóch osób. Składa się z sypialni z dwoma łóżkami, pokoju dziennego z kuchnią, WC z prysznicem i częścią wypoczynkową. Oferuje on telewizję satelitarną, klimatyzację i parking. Odległość od morza wynosi ok. 50 m.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Gloria

Od morza 50 m
Pojemność 2 osób

Cena od 40 €

Apartamenty Ivanka ( Čiovo - Slatine)

Dwupokojowe apartamenty usytuowane w miejscowości Slatine na wyspie Čiovo otaczają oliwki i inne rodzaje drzew. W pełni wyposażona, zmywarka do naczyń, możliwość korzystania z rowerów za opłatą.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Ivanka

Od morza 300 m
Pojemność 4 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Garma ( Čiovo - Slatine)

Przestronny i nowoczesny apartament Garma w miejscowości Slatine, 350 m od pięknej żwirowej plaży. Apartament składa się z dwóch jasnych sypialni, w pełni wyposażonej kuchni, pokoju dziennego, łazienki i słonecznego tarasu z zestawem wypoczynkowym i grillem. Są to następujące udogodnienia: internet bezprzewodowy, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, grill w ogrodzie, miejsce parkingowe.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Garma

Od morza 350 m
Pojemność 6 osób

Cena od 80 €

Apartamenty Bonačić Palace ( Čiovo - Slatine)

Bonacic Palace znajduje się na wybrzeżu, nad morzem; ogrodzony w celu zachowania intymności mieszkańców. Oferta zakwaterowania obejmuje trzy w pełni wyposażone apartamenty i jeden apartament typu studio. Apartamenty są luksusowo urządzone i urządzone ze smakiem.  Przed domem znajduje się wielkie drzewo pomgranady i figi oraz trawnik z kwiatami, mały letni aneks kuchenny z kamienia z grillem wewnątrz, zawierający wszystkie sztućce i zestaw stołowy niezbędny do gotowania i serwowania. Wszyscy goście mogą korzystać z grilla, aby gotować i jeść przed nim. W domu są duże lodówki do chłodzenia napojów.  Duży taras pochyla się nad morzem, gdzie można odpocząć, opalać się i zjeść posiłek. Piękny widok jest skierowany do zatoki Split i Kastela. Wszyscy goście mogą bezpłatnie korzystać z leżaków i parasoli. Na podwórku jest też prysznic z ciepłą i zimną wodą.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Bonačić Palace

Od morza 10 m
Pojemność 14 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Lana ( Čiovo - Slatine)

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze domu rodzinnego. Apartament ma 3 sypialnie, kuchnię, salon, łazienkę i taras. Grill na świeżym powietrzu. Znajdujemy się 2 km od centrum Slatine w cichym otoczeniu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Lana

Od morza 60 m
Pojemność 6 osób

Cena od 60 €

Apartamenty Villa Tanja ( Čiovo - Slatine)

Apartamenty Villa Tanja znajdują się na wyspie Čiovo, w małej turystycznej miejscowości Slatine, zaledwie 5 km od historycznego miasta Trogir. Čiovo jest połączone z lądem przez dwa mosty, więc możliwe jest przyjazd Slatine samochodem. Dom ma pięć apartamentów, trzy apartamenty (2 + 2) znajdujące się na parterze i dwa apartamenty (4 + 1) znajdujące się na drugim piętrze. Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone i klimatyzowane.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Tanja

Od morza 200 m
Pojemność 22 osób

Cena od 50 €

Apartamenty Villa Piramida ( Čiovo - Slatine)

Villa Piramida to zupełnie nowa willa wybudowana w 2016 roku, nowocześnie zaprojektowana iw pełni wyposażona, położona w cichej i spokojnej części miasta, zaledwie 50 metrów od plaży. Willa składa się z 4 oddzielnych apartamentów (2 apartamenty z dwiema sypialniami - apartamenty B1 i B2 oraz 2 apartamenty z jedną sypialnią - apartamenty A1 i A2). Apartamenty B1 i B2 składają się z 2 sypialni z własnymi łazienkami, w pełni wyposażonej kuchni i jadalni, salonu z wyciągniętymi kanapami, toalety dla gości i balkonów z widokiem na morze. Każdy pokój w apartamentach jest klimatyzowany, a w łazienkach znajduje się ogrzewanie podłogowe. Apartamenty A1 i A2 składają się z jednej sypialni z własną łazienką, kuchnią i jadalnią, salonu z rozkładaną kanapą, toaletą i balkonem. Każdy pokój w apartamentach jest klimatyzowany, a w łazienkach znajduje się ogrzewanie podłogowe. Na parterze znajduje się pralnia, przestrzeń wspólna z kuchnią i duży stół dla 10 osób, GYM,. Na dachu znajduje się przestronny taras o powierzchni 54 m2 z wygodnymi meblami i wspaniałym widokiem na morze i zatokę. W przedniej części willi znajduje się nowoczesny basen o powierzchni 32 m2 i duży ogród o powierzchni 200 m2. Na dziedzińcu willi znajduje się miejsce parkingowe na 7 samochodów. Cicha i spokojna okolica, zaledwie 50 m od plaży, 7 km od słynnego miasta Trogir i 10 km od lotniska

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Piramida

Od morza 50 m
Pojemność 16 osób

Cena od 105 €

Apartamenty Dida ( Čiovo - Slatine)

Apartament „Dida” znajduje się w Slatine, 8 km od miasta Trogir. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta i jest pierwszym rzędem do morza. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni z pięknym widokiem na morze i miasto Split. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie urządzenia zapewniające przyjemny pobyt, salon i toaletę. Apartament ma osobne wejście i bezpłatne miejsce parkingowe. Obok mieszkania znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, od barów po restauracje, rynek, dworzec autobusowy i linię statków łączącą Trogir-Slatine-Split.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Dida

Od morza 10 m
Pojemność 7 osób

Cena od 50 €

Apartamenty Barada ( Čiovo - Slatine)

Apartament Barada znajduje się w Slatine na wyspie Ciovo. W apartamencie znajduje się ogród i sprzęt do grillowania, a także bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartament obejmuje 3 sypialnie z klimatyzacją oraz w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Barada

Od morza 500 m
Pojemność 8 osób

Cena od 100 €

Apartamenty Tea ( Čiovo - Slatine)

Apartament Tea Slatine o powierzchni 77 m2 dla 4 + 2 osób znajduje się w Slatine, zaledwie 200 metrów. z morza. Mieszkanie znajduje się na parterze domu jednorodzinnego, aw bezpośrednim sąsiedztwie (ok. 200 m) znajdują się sklepy, kawiarnie, restauracje i plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, kuchni, salonu i jadalni. W pierwszej sypialni znajduje się duże łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, aw drugim pokoju jest kolejne łóżko podwójne. W apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z lodówką i zamrażarką, kuchenką mikrofalową i czajnikiem oraz część jadalna. Mieszkanie jest klimatyzowane z dwoma klimatyzatorami, wyposażonymi w Internet i telewizję satelitarną. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą. Mieszkanie posiada również przestronny taras z meblami ogrodowymi. W ogrodzie znajduje się domek ogrodowy ze stołem i grillem. Goście mają bezpieczny parking na przestronnym, strzeżonym parkingu. Zwierzęta są akceptowane na podwórku przed apartamentem. Cena obejmuje podatek turystyczny, parking i grill w ogrodzie, zwierzęta w ogrodzie, pościel i ręczniki oraz w pełni wyposażoną kuchnię. W miesiącach letnich linia promowa Trogir-Slatine-Split jest również codziennie i vice versa, idealny sposób na zwiedzenie Splitu i Trogiru.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Tea

Od morza 150 m
Pojemność 6 osób

Cena od 60 €

Przewodnik turystyczny - Čiovo - Slatine

Čiovo - Slatine  - Herb Slatine to mała miejscowość turystyczna położona na północno-wschodniej części wyspy Ciovo, w Chorwacji. Ciovo jest połączona drogą przez starego miasta Trogir z lądem. Wybrzeże w pobliżu Slatine charakteryzuje urozmaiconej linii brzegowej, wiele zatok i skał, kamieni i skalnych i plaż. Slatine ma łagodny klimat śródziemnomorski z ponad 2500 godzin słonecznych w roku, bogata subtropikalnych i śródziemnomorskiej roślinności składający się z sosnowych lasów, które tworzą przyjemny cień podczas letnich upałów i idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Jest to również idealne miejsce na wakacje dla osób, które kochają i cenią sobie ciszę i spokój. Od wielu atrakcji turystycznych Slatine oferuje odkryte obiekty sportowe do piłki nożnej i koszykówki, restauracje i tawerny z oliwek domowej, wina, owoców i warzyw organicznych i owoców morza. Istnieją również organizowane codzienne wycieczki do sąsiedniej wyspy Solta, Brac i Hvar. Podczas letniego sezonu turystycznego i Slatine jest połączony linią promową z miasta Split. Trogir, który jest pod ochroną UNESCO, jest tylko 8 km od Slatine, spacer po starówce i starych kamiennych uliczek daje niezapomniane doświadczenie w prawie 3000 lat miasta. Zakwaterowanie w Slatine można znaleźć w starych kamiennych domów i nowych domów, ale najczęściej w apartamentach i pokojach w prywatnych domach jednorodzinnych. Szukaj niedrogich mieszkań, pokoi i innych pomieszczeń w Slatine. Witamy!

Čiovo - Slatine Prognoza pogody