Apartamenty i kwatery prywatne Ugljan - Ugljan

Ugljan to mała osada w Żupanii Zadarskiej. Znajduje się na dalekiej północy wyspy Ugljan, 11 km na północ od miejscowości Preko, która jest centrum gminy. Ugljan obejmuje 9 miejscowości: Čeprljanda, Lučino Selo, Batalaža, Sušica, Gornje Selo, Muline, Guduće, Fortoština, Varoš i kilka pięknych zatok: Ćinta, Mostir i Luka in Muline. Nazwa tego miejsca i wyspy Ugljan pochodzi najprawdopodobniej od nazwy ulje - oliwa z oliwek ze względu...

Sortuj według:

Apartamenty Martina

Ugljan - Ugljan

Od morza 30 m
Pojemność 13 osób

od 40 €

Domek letniskowy Jana

Ugljan - Ugljan

Od morza 650 m
Pojemność 5 osób

od 70 €

Apartamenty Martina ( Ugljan - Ugljan)

Dom rodzinny z trzema apartamentami z tarasami i widokiem na morze. Za mieszkaniem znajduje się grill i parking.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Martina

Od morza 30 m
Pojemność 13 osób

Cena od 40 €

Domek letniskowy Jana ( Ugljan - Ugljan)

Dom wakacyjny Jana znajduje się w małej wiosce Guduce, 2 km od miasta Ugljan. wynająć łódź i pływać po całym obszarze. Na wyspie znajdują się ścieżki rowerowe, na których można jeździć po bujnej roślinności śródziemnomorskiej. Jeśli jesteś zainteresowany nurkowaniem, szkoła nurkowania znajduje się w miejscowości Ugljan. Jazda trwa 20 minut. Wyspa Ugljan jest połączona mostem z wyspą Pasman. Dom wakacyjny Jana to idealne miejsce, w którym można naprawdę odpocząć i cieszyć się spokojem, morzem, słońcem i wieloma atrakcjami, które zapewnia wyspa. Dom wakacyjny Jana znajduje się w małej wiosce Guduce, 2 km od miasta Ugljan. wynająć łódź i pływać po całym obszarze. Na wyspie znajdują się ścieżki rowerowe, na których można jeździć po bujnej roślinności śródziemnomorskiej. Jeśli jesteś zainteresowany nurkowaniem, szkoła nurkowania znajduje się w miejscowości Ugljan. Wyspa Ugljan jest połączona mostem z wyspą Pasman. Dom wakacyjny Jana to idealne miejsce, w którym można naprawdę odpocząć i cieszyć się spokojem, morzem, słońcem i wieloma atrakcjami, które zapewnia wyspa. Dom znajduje się w dużym przestronnym tarasie. Na podwórku znajduje się prysznic na świeżym powietrzu i grill. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią i salonem ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami oraz dwie sypialnie i łazienkę z WC.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Jana

Od morza 650 m
Pojemność 5 osób

Cena od 70 €

Przewodnik turystyczny - Ugljan - Ugljan

Ugljan - Ugljan  - Herb Ugljan to mała osada w Żupanii Zadarskiej. Znajduje się na dalekiej północy wyspy Ugljan, 11 km na północ od miejscowości Preko, która jest centrum gminy. Ugljan obejmuje 9 miejscowości: Čeprljanda, Lučino Selo, Batalaža, Sušica, Gornje Selo, Muline, Guduće, Fortoština, Varoš i kilka pięknych zatok: Ćinta, Mostir i Luka in Muline. Nazwa tego miejsca i wyspy Ugljan pochodzi najprawdopodobniej od nazwy ulje - oliwa z oliwek ze względu na intensywną produkcję oliwy z oliwek. W Ugljan jest ponad 1000 mieszkańców, głównie zajmujących się turystyką, rybołówstwem i rolnictwem (uprawa oliwek, winorośl i figi). Autochtoniczna roślinność (dąb, sosna i cyprys) została zastąpiona przez typowe śródziemnomorskie kultury, więc od 60 do 70% powierzchni wyspy zajmują gaje oliwne i figi. Wyspa Ugljan jest połączona z pobliskim Zadarem przez bardzo częste linie promowe, które kursują od 2006 roku nawet w nocy. Klimat wyspy Ugljan to typowy śródziemnomorski region z wyjątkowo suchymi latami i łagodnymi zimami i bardzo przyjemny do życia zarówno latem, jak i zimą. Ugljan oferuje szeroką gamę obiektów sportowych i rekreacyjnych: tenis, siatkówkę plażową, piłkę nożną, jazdę na rowerze, nurkowanie, tenis stołowy, spływy kajakowe ... Możesz spotkać się z tradycyjną gościnnością mieszkańców, ponieważ zakwaterowanie tutaj jest w większości oferowane prywatnej rodzinie zakwaterowanie (przytulne apartamenty, tanie pokoje i domy wakacyjne). Życzymy miłego pobytu na wyspie Ugljan!

Ugljan - Ugljan Prognoza pogody