Apartamenty i kwatery prywatne Kožino

Kožino to mała miejscowość turystyczna położona między Zadarem (Diklo) a Petrčane. Kožino znajduje się zaledwie 10 km od Zadaru i jest bardzo dobrze skomunikowane z całym obszarem miasta Zadar. Kožino zamieszkuje około 800 mieszkańców, którzy wraz z rolnictwem (winnice i uprawa oliwek) coraz częściej angażują się w turystykę i oferują komfortowe apartamenty i pokoje w ramach prywatnego zakwaterowania rodzinnego. Miejsce jest...

Sortuj według:

Apartamenty Dolac Guesthouse

Kožino

Od morza 350 m
Pojemność 8 osób

na żądanie

Apartamenty Dolac Guesthouse ( Kožino)

Fajny i duży dom. Duże i przestronne pokoje z równie dużymi tarasami. Kominek pośrodku gajów oliwnych. Cisza i spokój przed domem, ale tylko dziesięć minut jazdy samochodem jest centrum miasta i wszystkie ciekawe wydarzenia. Przyjemni i przyjaźni gospodarze. 350 metrów od plaży. Cieszyć się :) Kozino to mała osada z jedną główną drogą przechodzącą. Jeśli przyjeżdżasz z Zadaru, kieruj się w stronę VIR - NIN - PETRCANE. Po dotarciu do Kozino poszukaj przystanku autobusowego (po prawej stronie, jeśli przyjeżdżasz z Zadaru). Zobaczysz również stół reklamowy dla biura turystycznego i supermarketu Sonik. Tam skręcasz w lewo w kierunku morza. Następnie musisz iść 150 m prosto w kierunku morza. Nasz dom jest po lewej stronie. Ma znak „Dolac”. Zadar Airport znajduje się 12 km od Zadaru. Po każdym locie masz autobus do głównego dworca autobusowego Autobusni kolodvor Zadar. Kozino znajduje się 8 km od miasta Zadar. Tylko 8 minut od Zadaru samochodem lub 10-15 minut taksówką lub autobusem (na północ). Jeśli zdecydujesz się wsiąść do autobusu, z głównego dworca autobusowego „Autobusni kolodvor ZADAR” możesz wsiąść w autobus jadący do VIR, VRSI, NIN, PERCANE, PRIVLAKA, ZATON, ponieważ wszyscy przejeżdżają przez Kozino.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Dolac Guesthouse

Od morza 350 m
Pojemność 8 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Kožino

Kožino  - Herb Kožino to mała miejscowość turystyczna położona między Zadarem (Diklo) a Petrčane. Kožino znajduje się zaledwie 10 km od Zadaru i jest bardzo dobrze skomunikowane z całym obszarem miasta Zadar. Kožino zamieszkuje około 800 mieszkańców, którzy wraz z rolnictwem (winnice i uprawa oliwek) coraz częściej angażują się w turystykę i oferują komfortowe apartamenty i pokoje w ramach prywatnego zakwaterowania rodzinnego. Miejsce jest bardzo ciche i ciche i jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w spokojnej i spokojnej atmosferze śródziemnomorskiej z pięknym zachodem słońca. W okolicy znajduje się kilka kamienistych plaż i krystalicznie czyste Morze Adriatyckie, które jest idealnym zaproszeniem dla rodzin z małymi dziećmi, które będą cieszyć się pływaniem i licznymi zajęciami sportowymi, takimi jak tenis, tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, narty wodne , surfing, żeglarstwo ... Istnieje wiele możliwości aktywnego wypoczynku i przygód, takich jak rafting na Zrmanji, a także wspinaczka górska i wspinaczka alpejska w Parku Narodowym Paklenica na Velebit. W wiosce dominuje kościół parafialny św. Mihovil, który został zbudowany w drugiej połowie XVI wieku i jeśli chcesz zobaczyć bogate dziedzictwo kulturowe tej części Dalmacji, polecamy wycieczkę do miasta Zadar. W miesiącach letnich organizowane są liczne imprezy w Kožino, gdzie można skosztować pysznych specjałów kuchni tego regionu Chorwacji, takich jak szynka, ser, jagnięcina i oczywiście wysokiej jakości wino domowej roboty. Odwiedź Kožino i zarezerwuj apartament, pokój lub dom wakacyjny bezpośrednio u właścicieli prywatnych kwater, zaoszczędź na drogich opłatach agencyjnych i spędź niezapomniane wakacje w tym pięknym, małym i spokojnym miejscu w Dalmacji.

Kožino Prognoza pogody