Apartamenty i kwatery prywatne Motovun

Motovun to malownicze średniowieczne miasto w hrabstwie Istria w Chorwacji. Znajduje się on w części Istrii, na 270-metrowym wzgórzu w pobliżu miejscowości Buzet Pazin, około dwudziestu kilometrów od zachodniego wybrzeża Istrii. To miejsce było zamieszkane już w czasach prehistorycznych, kiedy to było zamieszkane przez starożytnych Celtów i Ilirów. Jego nazwa pochodzi od celtyckiego słowa Montona, czyli miasto w górach. W 10 i 11...

Sortuj według:

Domek letniskowy Valentino Motovun

Motovun

Od morza 20 km
Pojemność 8 osób

od 160 €

Domek letniskowy Karla-Valentina

Motovun

Od morza 20 km
Pojemność 8 osób

od 10 €

Pokoje Casa Rossa Motovun

Motovun

Od morza 30 km
Pojemność 14 osób

od 42 €

Domek letniskowy Valentino Motovun ( Motovun)

Dom położony jest w środkowej Istrii tam, w odległości zaledwie 2,5 km od miasta Motovun. Dom znajduje się u podnóża Motovun, otoczony winnicami, z którego dostarcza się piękny widok na Motovun. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Na parterze znajduje się kuchnia i pokój dzienny. W przedniej części domu znajduje się duży taras .. Odkryty basen 24 m2. Parking znajduje się na działce. Z spokojny wypoczynek, każdy miłośnik przyrody w tym konkretnym przypadku ustawienie zapewnia zróżnicowaną możliwości aktywnego wypoczynku. Aby to świetny ofertę jeszcze lepiej zrobić, gospodarze, rodzina Valenta daje kupon z 10% zniżki w restauracji i sklepu winiarskiego w centrum Motovun ..

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Valentino Motovun

Od morza 20 km
Pojemność 8 osób

Cena od 160 €

Domek letniskowy Karla-Valentina ( Motovun)

Dom wypoczynkowy Karla-Valentina, należąca do rodziny Jugovac, znajduje się w Skropeti (Istria County). Mieszkanie znajduje się 30 km od najbliższej plaży i 20 km od centrum miasta. Jedna jednostka Zakwaterowanie jest odpowiednie dla minimalnie 4 i maksymalnie 8 osób. Goście mają do dyspozycji: balkon / taras, ogród działka, zmywarka do naczyń, sztućce i naczynia kuchenne, TV-SAT, dostęp do internetu, ogrzewanie, pościel, ręczniki, pralka, grill. Adres: Skropeti 33, 52424 Motovun, Istra kontakt: valentinajugovac@gmail.com

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Karla-Valentina

Od morza 20 km
Pojemność 8 osób

Cena od 10 €

Pokoje Casa Rossa Motovun ( Motovun)

Casa Rossa, wyjątkowy obiekt ze względu na swoje położenie, ponieważ otoczony jest pięknymi winnicami i zapierającym dech w piersiach widokiem na średniowieczne miasto Motovun. Dodatkowo Casa Rossa oferuje noclegi w bardzo nowoczesnych, klimatyzowanych pokojach z łazienką, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Gości. W budynku jest 8 osób, w tym 4 pokoje dwuosobowe i cztery pokoje jednoosobowe. Oprócz noclegów oferujemy również dania oparte na tradycji kuchni istryjskiej, wyjątkowy w swojej ofercie bank win oraz profesjonalną obsługę, która zachwyci Państwa swoją życzliwością. Zadowolenie gości jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ zadowolony gość to gość, który zawsze wraca.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokoje Casa Rossa Motovun

Od morza 30 km
Pojemność 14 osób

Cena od 42 €

Przewodnik turystyczny - Motovun

Motovun  - Herb Motovun to malownicze średniowieczne miasto w hrabstwie Istria w Chorwacji. Znajduje się on w części Istrii, na 270-metrowym wzgórzu w pobliżu miejscowości Buzet Pazin, około dwudziestu kilometrów od zachodniego wybrzeża Istrii. To miejsce było zamieszkane już w czasach prehistorycznych, kiedy to było zamieszkane przez starożytnych Celtów i Ilirów. Jego nazwa pochodzi od celtyckiego słowa Montona, czyli miasto w górach. W 10 i 11 wieku należał do biskupów Poreč i od 12 do 18 wieku było pod panowaniem weneckim, kiedy powstał i otrzymał swój obecny wygląd. W tym okresie powstały masywne mury otaczające miasto, a dziś służy jako deptak, z którego jest piękny widok na wszystkich czterech bokach środkowej Istrii. W mieście są dobrze zachowane wieże, bramy miejskie, kamienne uliczki i kamienne domy, które zawierają elementy romańskiego, gotyku i renesansu, który jest typowym przykładem weneckiej architektury kolonialnej. Obecnie wieś liczy około 1000 mieszkańców, a podstawą gospodarki jest rolnictwo oraz turystyka Dzięki unikalnej lokalizacji, pięknej przyrody i średniowiecznego uroku, który zachował się do dnia dzisiejszego. Zakwaterowanie w Motovun można znaleźć w kilku małych hoteli rodzinnych, a liczba mieszkań, pokoi i domków letniskowych w ramach prywatnej rodziny zakwaterowania. Motovun jest otoczona gęstymi lasami i łąkami, gdzie można spacerować, jeździć na rowerze lub chodzą w zorganizowanej polowania trufli, i cieszyć się świeżym upajające zapachy natury i powietrze. Ostatnio powstał paralotniarstwo lotnisko, z którego można wznieść i doświadczyć tego miasta i całej środkowej Istrii z góry. Spośród wielu imprez kulturalnych i rozrywkowych warto wspomnieć, jest znana na całym świecie Motovun Film Festival, który odbywa się tu co roku pod koniec lipca. Odwiedź Motovun, ten romantyczny średniowieczne miasto i cieszyć się w pięknych i pięknymi widokami. Szukaj tanich kwater prywatnych w Motovun i okolic. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Motovun tańsze nawet o 40% bez kosztownych opłat agencyjnych. Zapraszamy do Motovun!

Motovun Prognoza pogody