Apartamenty i kwatery prywatne Pićan

Pićan to mała osada i gmina w regionie Istrii. Znajduje się w centralnej części Istrii, w pobliżu miasta Labin, w otoczeniu łagodnych i zielonych pól, lasów, łąk i winnic. W gminie Pićan jest 10 mniejszych osad: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak i Zajci. W obszarze Pićan mieszka około 2000 mieszkańców zajmujących się głównie rolnictwem i turystyką. W okolicy Pićan znajduje...

Sortuj według:

Domek letniskowy Villa Brbon

Pićan

Od morza 20 km
Pojemność 6 osób

od 200 €

Domek letniskowy Villa Brbon ( Pićan)

Villa Brbon znajduje się w środkowej Istrii, z dala od ruchu i osady. Dom otoczony jest lasami i jest idealnym miejscem na przyjemny pobyt i cieszenie się śpiewem ptaków. Dom wakacyjny urządzony jest w stylu retro z nowoczesnymi elementami. Na podwórku znajduje się boisko do piłki nożnej, trampolina i grill. Dom posiada 3 sypialnie z łazienkami i klimatyzacją. Aby pobyt był jak najbardziej przyjemny, w oknach znajduje się siatka umożliwiająca owadom przebywanie na zewnątrz i poza domem. W ciągu zaledwie kilku minut jazdy samochodem można korzystać z różnych atrakcji, które oferuje Istria, od szlaków rowerowych, szlaków wina, pięknych jaskiń po kluby jeździeckie, degustacje gastronomiczne i różne wydarzenia kulturalne.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Villa Brbon

Od morza 20 km
Pojemność 6 osób

Cena od 200 €

Przewodnik turystyczny - Pićan

Pićan  - Herb Pićan to mała osada i gmina w regionie Istrii. Znajduje się w centralnej części Istrii, w pobliżu miasta Labin, w otoczeniu łagodnych i zielonych pól, lasów, łąk i winnic. W gminie Pićan jest 10 mniejszych osad: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak i Zajci. W obszarze Pićan mieszka około 2000 mieszkańców zajmujących się głównie rolnictwem i turystyką. W okolicy Pićan znajduje się wiele altanek z pięknym widokiem na pagórkowaty i idylliczny krajobraz środkowej Istrii. Co roku Pićan organizuje Legendfest, festiwal ludowych opowieści, obyczajów, legend i bajek Istrii. Festiwal trwa trzy dni i można go podziwiać na różnych koncertach, spektaklach teatralnych, spektaklach i obrazach. Pićan słynie z imponującej dzwonnicy w centrum miejscowości zbudowanej w 1872 roku z białego wapienia. Ma 48 metrów wysokości i należy do najwyższych na Istrii, ale także do najpiękniejszych. Cały teren nadaje się na przyjemne i spokojne rodzinne wakacje z dala od morza. Zakwaterowanie można znaleźć w licznych apartamentach w domach rodzinnych lub w dobrze wyposażonych domkach letniskowych z basenami. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami kwater prywatnych, zaoszczędź nawet 40% na kosztownych opłatach agencyjnych i spędź idylliczne wakacje w sercu Istrii. Witamy w Pićan!

Pićan Prognoza pogody