Apartamenty i kwatery prywatne Kornati

Kornati są bardzo wcięte grupa wysp w środkowej Dalmacji, w Sibenik-Knin County w Chorwacji. Składa się z aż 89 wysp, wysepek i raf o łącznej powierzchni 220 km2. 1980, cały obszar został uznany za park narodowy ze względu na wyjątkowe piękno naturalnego i bogactwo podwodnego świata i różnorodności gatunków ryb. Tylko 1/4 parku jest Ziemia, a pozostała 3/4 parku sprawia powierzchni morza, gdzie połowy są zabronione. Pionowe klify...

Sortuj według:

Apartament Kornati

Kornati

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

na żądanie

Apartament Kornati ( Kornati)

Apartament Kornati, idealne dla przyjemnego odpoczynku i relaksu od zgiełku życia. Znajduje się on w cichej zatoce na terenie Parku Narodowego Kornati. Możliwość wynajęcia małych łodzi.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Kornati

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Kornati

Kornati  - Herb Kornati są bardzo wcięte grupa wysp w środkowej Dalmacji, w Sibenik-Knin County w Chorwacji. Składa się z aż 89 wysp, wysepek i raf o łącznej powierzchni 220 km2. 1980, cały obszar został uznany za park narodowy ze względu na wyjątkowe piękno naturalnego i bogactwo podwodnego świata i różnorodności gatunków ryb. Tylko 1/4 parku jest Ziemia, a pozostała 3/4 parku sprawia powierzchni morza, gdzie połowy są zabronione. Pionowe klify najbardziej wysunięty na zachód od wysp Kornati z widokiem na otwarte morze są najbardziej popularnym zjawiskiem tego parku, ponieważ rosną one w pionie do 50 metrów. Park Narodowy jest otwarty przez cały rok i można cieszyć się ciszą i spokojem środowiska morskiego naturalnego, świeżego powietrza i czystego morza. Cały teren jest prawdziwą mekką dla żeglarzy, ale również dla turystów, którzy przyjeżdżają na wycieczki. Archipelag jest idealny dla prawdziwego Robinson-jak przygody i Robinson turystyki. Cały obszar lądowy parku jest własnością prywatną, głównie przez mieszkańców Murter, które zostały z wykorzystaniem wyspy w przeszłości do wypasu stad owiec i kóz. Dziś, choć trwale niezamieszkane, wyspy Kornati oferują ciekawe noclegi dla Robinson turystyki i istnieje aż 25 restauracji i tawern, które oferują dania kuchni lokalnej, które w większości obejmuje dania z owoców morza (ryby i kraby) i jagnięciny domowej z wysp Kornati. Wyspy są idealnie miejsce dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w ustronnym miejscu, z dala od ludzi w prawdziwym raju śródziemnomorskim, w otoczeniu dziewiczej przyrody i czystego morza. Tutaj można wypróbować różne sporty wodne (żeglarstwo, sportowe i rekreacyjne, nurkowanie ...). Odwiedź Kornati, ten wyjątkowy archipelag w basenie Morza Śródziemnego i przeżyć prawdziwą przygodę, podobnie jak Robinson Crusoe. kwatery prywatne na Kornati. Apartamenty, pokoje, domy wakacyjne i Robinson turystyki na Kornati. Zapraszamy do Parku Narodowego Kornati!

Kornati Prognoza pogody