Apartamenty i kwatery prywatne Slavonski Brod

Slavonski Brod jest stolicą Brod-Posavina County w Chorwacji. W zależności od wielkości i wagi, jest drugim najważniejszym miastem w Slawonii tuż za Osijek. Znajduje się na północnym brzegu rzeki Sawy, na granicy z Bośnią i Hercegowiną i ma ponad 60.000 mieszkańców. Jest ważnym węzłem komunikacyjnym, gdzie przechodzi ważnych dróg międzynarodowych, kolejowych i dróg rzecznych łączących Europę Zachodnią i Południowo-Wschodniej....

Sortuj według:

Pokój Levicki

Slavonski Brod

Od morza 10 km
Pojemność 17 osób

na żądanie

Pokój Kolonija

Slavonski Brod

Od morza 10 km
Pojemność 6 osób

na żądanie

Pokój Magnus

Slavonski Brod

Od morza 10 km
Pojemność 19 osób

na żądanie

Pokój Levicki ( Slavonski Brod)

Pokoje Levicki znajdują się w strefie dla pieszych w centrum Slavonski Brod, w dyskretnym miejscu, które znajduje się zaledwie kilka metrów od placu naljepšeg w Chorwacji. Pokoje Levicki jego jakość wnętrz i usług zapewnienia najlepszego komfortu wyczerpania. W pięciu komfortowych pokoi w naszej ofercie proponujemy najwyższą jakość odpoczynku i gwarantujemy pełną satysfakcję. Wszystkie pokoje są nowo wyposażone z oddzielną łazienką. Pokoje wyposażone są w TV, klimatyzację, mini-bar, telefon, bezpłatny dostęp do internetu, suszarka do włosów ... przyjdź i przekonaj się sam.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Levicki

Od morza 10 km
Pojemność 17 osób

Cena na żądanie

Pokój Kolonija ( Slavonski Brod)

1. Wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie na długi czas. Odpowiednie dla firm budowlanych i innych grup, które przychodzą w SL. Brod. 2. Czynsz 2-osobowe pokoje na dłuższy okres z własną kuchnią, łazienka, balkon, dostęp do internetu, pokoje są w pełni umeblowane. Priorytetem jest dla pracowników terenowych lub mężczyzn. Telefon: +385 35 491 238 Telefon komórkowy: +385 92 292 0952. Wyposażenie: TV, łóżko. biurko, krzesło, ADSL. Dostępność: do kuchni, do łazienki

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Kolonija

Od morza 10 km
Pojemność 6 osób

Cena na żądanie

Pokój Magnus ( Slavonski Brod)

Magnus młodzieżowe pokoje na noc, jesteśmy bardzo blisko do szpitali ogólnych i rynków. Mamy 8 pokoi, w tym 3 pokoje z podwójnym łóżkiem, 2 pokoje są trzyosobowe, 2-osobowe i 1 pojedyncze. Oferujemy również łóżko i śniadanie. W naszym domu mamy miejsce dla 50 osób do organizowania przyjęć, prezentacji i spotkań.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Magnus

Od morza 10 km
Pojemność 19 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Slavonski Brod

Slavonski Brod  - Herb Slavonski Brod jest stolicą Brod-Posavina County w Chorwacji. W zależności od wielkości i wagi, jest drugim najważniejszym miastem w Slawonii tuż za Osijek. Znajduje się na północnym brzegu rzeki Sawy, na granicy z Bośnią i Hercegowiną i ma ponad 60.000 mieszkańców. Jest ważnym węzłem komunikacyjnym, gdzie przechodzi ważnych dróg międzynarodowych, kolejowych i dróg rzecznych łączących Europę Zachodnią i Południowo-Wschodniej. Rozliczenia w tej części Chorwacji wzdłuż rzeki Sawy było zamieszkane w czasach prehistorycznych, 2000 lat temu była stara rzymska osada Marsylia. Dziś Slavonski Brod jest nowoczesnym miastem pełnym wibracja, a ostatnio koncentruje się na rozwoju branży turystycznej i usługowej. Noclegi w mieście jest oferowane w hotelach, ale także w prywatnych mieszkaniach, pokoje i domy wypoczynkowe, którego cena jest znacznie bardziej akceptowalne. Jest ona głosowała najpiękniejsze miasto w Chorwacji, w sprawie wyboru Zarządu Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w roku 2009. Jest to zabytek - Brod twierdza z 18. wieku, który jest największym i najważniejszym zabytkiem w fortyfikacji kontynentalnej Chorwacji. Polecamy zwiedzanie domu Ivana Brlić Mažuranić, światowej znany pisarz dla dzieci na głównym placu, jednego z największych i najpiękniejszych w Chorwacji. Po długim spacerze wzdłuż brzegu rzeki Sawy, głód może być spełniony w wielu restauracjach, które oferują autentyczne pyszne slavonian specjałów i wina. Zapraszamy do odwiedzenia tego starego slavonian miasto, zarezerwować idealne mieszkanie lub pokój i odkryć wszystkie ukryte uroki Slawonii i chorwackiego lądu. Niedrogie zakwaterowanie prywatne w Slavonski Brod. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Slavonski Brod tańsze nawet o 40%. Witamy w Slavonski Brod!

Slavonski Brod Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Slavonski Brod