Apartamenty i kwatery prywatne Silba

Silba jest wyspą archipelagu Zadar w chorwackiej części Morza Adriatyckiego. Znajduje się na dalekiej północy Dalmacji, na granicy z wysp Kvarner otoczone Losinj, Premuda, Olib i Ist. Powierzchnia wynosi 15 km2 i liczy około 300 stałych mieszkańców. Po raz pierwszy została wspomniana przez bizantyjskiego cesarza Konstantyna Porfirogeneta zwanego Selbo w 10. wieku. Istnieją dwie teorie skąd wzięło swoją nazwę. Według jednego nazwa...

Sortuj według:

Apartament Marina

Silba

Od morza 80 m
Pojemność 2 osób

na żądanie

Apartamenty Sonja Silba

Silba

Od morza 100 m
Pojemność 6 osób

od 40 €

Apartament Marina ( Silba)

Ciesz się latem na magicznej wyspie pieszych! Wyspa Silba posiada niezliczoną piaszczyste i żwirowe plaże, zatoczki, krystalicznie czysta woda i czyste powietrze, ponieważ ruch samochodowy nie jest dozwolony. Apartament Marina to nowy, nowoczesny i idealne miejsce na relaks i odpoczynek od zgiełku życia codziennego. Składa się z salonu zw pełni wyposażoną i funkcjonalnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową oraz galerii, gdzie jest sypialnia. Mieszkanie posiada dwa balkony - jeden na parterze i jedno na piętrze funkcji opalania. Z przodu znajduje się dziedziniec, który jest dostępny dla gości.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Marina

Od morza 80 m
Pojemność 2 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Sonja Silba ( Silba)

Apartamenty znajdują się zaledwie 100 m od piaszczystej plaży i 300 metrów od centrum miasta. Cena obejmuje łóżko ręczniki pościel i sprzątanie końcowe. Apartamenty posiadają taras z widokiem na morze i grill w podwórzu do Państwa dyspozycji.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Sonja Silba

Od morza 100 m
Pojemność 6 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Silba

Silba  - Herb Silba jest wyspą archipelagu Zadar w chorwackiej części Morza Adriatyckiego. Znajduje się na dalekiej północy Dalmacji, na granicy z wysp Kvarner otoczone Losinj, Premuda, Olib i Ist. Powierzchnia wynosi 15 km2 i liczy około 300 stałych mieszkańców. Po raz pierwszy została wspomniana przez bizantyjskiego cesarza Konstantyna Porfirogeneta zwanego Selbo w 10. wieku. Istnieją dwie teorie skąd wzięło swoją nazwę. Według jednego nazwa pochodzi od greckiego słowa Silbon (piasek). Według drugiej teorii, nazwa pochodzi od greckiej wersji łacińskiego słowa Silva (lasu). Później w średniowieczu było w posiadaniu miasta Zadar i Republiki Weneckiej, a także kilka bogatych rodzin aż do 19 wieku, kiedy mieszkańcy zakupione wyspy. Silba w tym okresie był słynie z drewnianych żaglowców, żeglarzy, wartościowych i doświadczonych kapitanów. Jedyna osada na wyspie nazywane również Silba znajduje się na najwęższej części wyspy, gdzie trwa tylko około 10 minut spacerem lub 600 metrów od wschodu na zachód wybrzeża. Administracyjnie należy do miasta Zadar i jest bardzo dobrze połączony promem i szybkich liniach katamaranem. Najpopularniejsze przemysłowa na wyspie jest turystyka oraz zapewnienie zakwaterowania w prywatnych apartamentach, pokojach i domach wypoczynkowych. Silba ma liczne zatoczki, piaszczyste i kamieniste plaże. Głównym miastem plaży jest Šotorišće na wschodnim wybrzeżu wyspy. Piaszczyste dno morskie na plaży daje piękny turkusowy kolor morza, co jest naprawdę czyste. Cała wyspa jest strefą dla pieszych, więc ruch pojazdów samochodowych nie jest dozwolone. Dozwolone tylko pojazd jest listonosz motorower i samochód dystrybutora wody. Zalecamy odwiedzenie kamienną wieżę Toreta - zabytek znajduje się w centrum miasta, który oferuje piękny widok na okoliczne wyspy. Silba jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Duże plaże są idealnym miejscem do pływania i opalania dla całej rodziny. Skontaktować się bezpośrednio właściciele mieszkań na wyspie Silba i spędzić przyjemny, beztroski i relaksujące na tej pięknej wyspie. Kwatery prywatne na wyspie Silba. Witamy na wyspie Silba!

Silba Prognoza pogody