Apartamenty i kwatery prywatne Pag - Kustići

Kustići to mała miejscowość turystyczna na wyspie Pag. Obok Vidalići, Zubovići i Metajna należą do grupy wiosek, które mieszkańcy Pag nazywają Barbati. Administracyjnie należy do miasta Novalja, z którego jest tylko 8 kilometrów. Wieś Kustići została założona w XVIII wieku przez migrację kilku rodzin z Pag, głównie z powodu polowań na tuńczyka, który kiedyś tu przebywał. Nazwę nadano imieniem jednej z rodzin, które się...

Wybrane apartamenty i kwatery prywatne Pag - Kustići

Sortuj według:

Apartamenty Ana

Pag - Kustići

Od morza 20 m
Pojemność 20 osób

na żądanie

Apartamenty Vivien

Pag - Kustići

Od morza 20 m
Pojemność 25 osób

na żądanie

Oferta Last minute

Apartamenty Kustić

Pag - Kustići

Od morza 10 m
Pojemność 20 osób

od 45 €

Apartamenty Ana ( Pag - Kustići)

Wynajmujemy apartamenty 20 metrów od morza. Znajdujemy się na wyspie Pag w małej wiosce Kustici. Przed domem znajduje się piaszczysta plaża odpowiednia dla dzieci. Oferujemy 7 w pełni wyposażonych apartamentów. Więcej informacji na stronie internetowej: www.novalja-pag.net/kustici/ana

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Ana

Od morza 20 m
Pojemność 20 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Vivien ( Pag - Kustići)

Apartamenty Vivien znajdują się w Kustići, 7 km od Novalji na pięknej wyspie Pag. Apartamenty wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i bezpłatne WiFi. Wszystkie apartamenty posiadają taras i / lub balkon z widokiem na morze. Istnieje również jadalnia i kuchnia wyposażona w lodówkę i kuchenkę. Pościel jest zapewniona.  Odległość od lotniska w Zadarze wynosi 57 km.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Vivien

Od morza 20 m
Pojemność 25 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Kustić ( Pag - Kustići)

Apartamenty Kustići znajdują się tuż przy morzu w pięknej małej wiosce Kustići na wyspie Pag! Przed domem można cieszyć się plażą i czystym Adriatykiem. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Kustić

Od morza 10 m
Pojemność 20 osób

Cena od 45 €

Przewodnik turystyczny - Pag - Kustići

Pag - Kustići  - Herb Kustići to mała miejscowość turystyczna na wyspie Pag. Obok Vidalići, Zubovići i Metajna należą do grupy wiosek, które mieszkańcy Pag nazywają Barbati. Administracyjnie należy do miasta Novalja, z którego jest tylko 8 kilometrów. Wieś Kustići została założona w XVIII wieku przez migrację kilku rodzin z Pag, głównie z powodu polowań na tuńczyka, który kiedyś tu przebywał. Nazwę nadano imieniem jednej z rodzin, które się tu przeprowadziły. Obecnie mieszka tu ponad stu stałych mieszkańców, którzy oprócz rolnictwa i rybołówstwa zajmują się głównie turystyką i oferują zakwaterowanie w licznych apartamentach i pokojach w ramach prywatnego zakwaterowania rodzinnego w Chorwacji. Miejsce jest bardzo zadbane, czyste i spokojne, co czyni go idealnym miejscem dla tych, którzy lubią spędzać wakacje w małym i spokojnym otoczeniu. Ta część wyspy Pag jest chroniona przed częstymi uderzeniami wiatru, plaże są żwirowe, a morze jest bardzo czyste, co jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi. We wsi znajduje się restauracja, kawiarnia i piekarnia, aw Novalji 8 km znajdują się supermarkety, pogotowie ratunkowe, apteka, poczta i wszystkie inne udogodnienia. Jeśli chcesz wyjść i poczuć nocne życie nocne, możesz udać się na popularną plażę Zrće, która znajduje się zaledwie 6 km od hotelu. Spędź spokojne i przyjemne wakacje na pięknej wyspie Pag, która oferuje wiele ciekawych przygód, czyste morze, liczne plaże i wspaniałą ofertę gastronomiczną. Witamy w wiosce Kustići na wyspie Pag!

Pag - Kustići Prognoza pogody