Apartamenty i kwatery prywatne Pag - Jakišnica

Jakišnica to mała rybacka i turystyczna miejscowość w hrabstwie Lika-Senj w Chorwacji. Jest on położony w pięknej małej zatoce pomiędzy Lun i Potočnice na zachodnim wybrzeżu wyspy Pag. Znajduje się około 12 km na północ od miasta Novalja, do którego administracyjnie należy. Tutaj znajduje się piękna piaszczysta plaża idealne na rodzinne wakacje i radości letnich. Dla tych, którzy chcą zwiedzić tę piękną wyspę, ale również...

Sortuj według:

Apartament Val

Pag - Jakišnica

Od morza 20 m
Pojemność 4 osób

od 40 €

Apartamenty Jakisnica

Pag - Jakišnica

Od morza 30 m
Pojemność 10 osób

od 55 €

Apartament Val ( Pag - Jakišnica)

Na wyspie Pag, Jakišnica wynajęcia 2 apartamenty w spokojnej wiosce rybackiej od Novalja 12 km. Apartamenty posiadają klimatyzację, Parking, TV i tarasem na morze dla naszych gości. Powierzchnia mieszkania wynosi 32 m2 i jest idealny dla 2-4 osób. Cena wynosi 60 euro za dzień w sezonie. Przed i po saeson wynosi 40 euro za dzień. Cena zawiera koszty klimatyzacji i opłata klimatyczna.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Val

Od morza 20 m
Pojemność 4 osób

Cena od 40 €

Apartamenty Jakisnica ( Pag - Jakišnica)

Apartamenty są nowoczesne iw pełni wyposażone - klimatyzacja, zmywarka, parking, grill na zewnątrz ... z mieszkania do najbliższej plaży jest 30 m, a do piaszczystej plaży 50 m. Jakišnica jest małe i spokojne miejsce idealne do odpoczynku i cieszyć się morze. W miejscowości znajduje się mały sklep, piekarnia i 6 restauracji.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Jakisnica

Od morza 30 m
Pojemność 10 osób

Cena od 55 €

Przewodnik turystyczny - Pag - Jakišnica

Pag - Jakišnica  - Herb Jakišnica to mała rybacka i turystyczna miejscowość w hrabstwie Lika-Senj w Chorwacji. Jest on położony w pięknej małej zatoce pomiędzy Lun i Potočnice na zachodnim wybrzeżu wyspy Pag. Znajduje się około 12 km na północ od miasta Novalja, do którego administracyjnie należy. Tutaj znajduje się piękna piaszczysta plaża idealne na rodzinne wakacje i radości letnich. Dla tych, którzy chcą zwiedzić tę piękną wyspę, ale również korzystać z prywatności, Jakišnica ma wiele ukrytych piaszczystych i kamienistych zatoczek. Morze jest bardzo czyste i otaczające dno morskie bogate w ryby można zwiedzać z doświadczonych nurków z lokalnego centrum nurkowego. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą korzystać z dobrze utrzymanych szlaków rowerowych, które przechodzą przez stare drzewa oliwne, kamienne ściany, winnice i pachnący śródziemnomorskiej roślinności. Jakisnica ma jeden luksusowy hotel i znacznie bardziej zróżnicowane i niedrogie zakwaterowanie prywatne można znaleźć w prywatnych domach jednorodzinnych. Przysmaki wyspy Pag, takich jak ser, jagnięcina, świeże ryby, owoce morza i win z segmentu premium można spróbować w kilku restauracji, które znajdują się wzdłuż wybrzeża z pięknym widokiem na Adriatyk niebieskim. Odwiedź Jakisnica i wyspę Pag i spędzenia wakacji w otoczeniu czystych wodach morskich, dziewiczej przyrody, ciszy i spokoju. Wakacje w Jakisnica i okolic. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań, pokoi i domków letniskowych i oszczędź do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy Jakišnica!

Pag - Jakišnica Prognoza pogody