Apartamenty i kwatery prywatne Imotski

Imotski to małe i malownicze miasteczko w regionie Split-Dalmatia. Znajduje się na zapleczu dalmatyńskim za górskim Biokovo, wzdłuż granicy z Bośnią i Hercegowiną. W Imotskim żyje około 10 000 ludzi, zajmujących się głównie uprawą kiwi, oliwek, winorośli, fig i produkcji prosciutto. Znajduje się na wysokości 260 metrów, gdzie pole Imotsko znajduje się do 440 metrów, gdzie znajduje się miasto Imotski. Ma bardzo przyjemny śródziemnomorski...

Sortuj według:

Apartament Modro jezero

Imotski

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

od 25 €

Apartament Modro jezero ( Imotski)

Apartament znajduje się w centrum miejscowości Imotski. Odległość od morza wynosi tylko 20 minut jazdy samochodem. W pobliżu znajduje się piękne Niebieskie jezioro, w którym można pływać i odświeżać.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Modro jezero

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

Cena od 25 €

Przewodnik turystyczny - Imotski

Imotski  - Herb Imotski to małe i malownicze miasteczko w regionie Split-Dalmatia. Znajduje się na zapleczu dalmatyńskim za górskim Biokovo, wzdłuż granicy z Bośnią i Hercegowiną. W Imotskim żyje około 10 000 ludzi, zajmujących się głównie uprawą kiwi, oliwek, winorośli, fig i produkcji prosciutto. Znajduje się na wysokości 260 metrów, gdzie pole Imotsko znajduje się do 440 metrów, gdzie znajduje się miasto Imotski. Ma bardzo przyjemny śródziemnomorski klimat ze względu na bliskość Morza Adriatyckiego i Riwiery Makarskiej, która jest łatwo dostępna dzięki tunelowi przez górę Biokovo. W bezpośrednim sąsiedztwie Imotskiego znajdują się dwie perły natury Crveno i jezioro Modro. Jezioro Modro idealnie nadaje się do pływania, ale czasami podczas bardzo gorących lat jest zupełnie suche. Nad jeziorem leży twierdza Topana z X wieku, która oferuje zapierający dech w piersiach widok na cały obszar Imotski. Jezioro Crveno pochodzi od czerwonego koloru otaczających go skał. Jest to specyficzne jezioro, ponieważ minimalna głębokość wynosi 233 metry, a podczas wysokiego poziomu wody ponad 300 metrów, co czyni go jednym z najgłębszych jezior krasowych na świecie. Centrum Imotskiego pełne jest kamiennych domów, ulic i schodów, łączących starą i nowszą część miasta. Ostatnio turystyka powstała dzięki bliskości słynnej Riwiery Makarskiej i Omiš. Powoli mieszkańcy oferują mieszkania, pokoje i stare tradycyjne kamienne domy na wakacje z basenem. Jeśli chcesz spędzić wakacje w ciszy i spokoju i otoczone wspaniałą przyrodą, to Imotski jest właściwym miejscem dla Ciebie. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami kwater prywatnych i spędź niezapomniane wakacje w mistycznym i malowniczym zapleczu Dalmacji. Witamy w Imotski!

Imotski Prognoza pogody