Apartamenty i kwatery prywatne Promajna

Promajna to mała miejscowość w Dalmacji, położony między Baska Voda, Makarska. Promajna został zbudowany w 17 wieku jako wieś rybaków i rolników, które zostało rozliczone przez mieszkańców pobliskiego Bast i Podgora. Od połowy ubiegłego wieku, wzrosła ona w ośrodku turystycznym z nowoczesnymi domów, willi i apartamentów. Promajna charakteryzuje się długimi kamyków plaż i krystalicznie czystego Adriatyku, co czyni go idealnym...

Sortuj według:

Apartamenty Radojkovic

Promajna

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

od 75 €

Apartamenty Snježana Bilić

Promajna

Od morza 200 m
Pojemność 6 osób

na żądanie

Apartamenty Zoran

Promajna

Od morza 250 m
Pojemność 20 osób

od 40 €

Apartamenty Radojkovic ( Promajna)

Zapraszamy na spotkanie z słońca i morza, źródło życia, miejsce relaksu. Czyste powietrze, przez delikatny wiatr dodatkowego wzbogacenia w tlen, zstępuje z góry Biokovo, w poprzek zielonych sosen, drzew oliwnych i winnic, do białych, piaszczystych plaż i zatoczek promajske zmieszany z zapachem krystalicznie czystym morzu. Radojković Apartamenty znajdują się na plaży, dla rodzin z małymi dziećmi ...

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Radojkovic

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

Cena od 75 €

Apartamenty Snježana Bilić ( Promajna)

Nasz 2 Kawalerki oferują zakwaterowanie dla 4 osób. Apartamenty posiadają duże balkony z widokiem na morze z mini kuchnią i stołem. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, Wi-Fi. Jest miejsce parkingowe przed mieszkaniu. Promajna jest 3 km od Baska Voda i 5 km od Makarskiej, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko rozrywki i zabawy. Plaża znajduje się 150 m od hotelu. Wycieczki: Wyspa Brac, Hvar: Split Dubrovnik 80 km Krka, 60 km, Omiš 30 Plitvice ..

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty  Snježana Bilić

Od morza 200 m
Pojemność 6 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Zoran ( Promajna)

Apartamenty Zoran znajdują się około 250 m od plaży w Promajna. Dom Zoran składa się z kilku apartamentów dla 2, 4 i 6 osób. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się dwa apartamenty typu studio dla 2 osób i jeden apartament dla 4 osób. Na trzecim piętrze znajduje się apartament 4 + 2 z pięknym widokiem na morze. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dom nadaje się dla grup przyjaciół lub większych rodzin.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Zoran

Od morza 250 m
Pojemność 20 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Promajna

Promajna  - Herb Promajna to mała miejscowość w Dalmacji, położony między Baska Voda, Makarska. Promajna został zbudowany w 17 wieku jako wieś rybaków i rolników, które zostało rozliczone przez mieszkańców pobliskiego Bast i Podgora. Od połowy ubiegłego wieku, wzrosła ona w ośrodku turystycznym z nowoczesnymi domów, willi i apartamentów. Promajna charakteryzuje się długimi kamyków plaż i krystalicznie czystego Adriatyku, co czyni go idealnym miejscem na spokojny i przyjemny wypoczynek, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Promajna ma kilka restauracji, pizzerii i kawiarni, które często działają tylko w okresie letnim sezonie turystycznym, kiedy organizowana jest okolicznościowe imprezy rozrywkowe jak Rybaków wieczorem. Bliskość Makarska i Baska Voda zapewnia gościom i turystom dodatkowych udogodnień, takich jak liczne dyscypliny sportu i życia nocnego. Szukaj niedrogich kwater prywatnych w Promajna. Zapraszamy do Promajna!

Promajna Prognoza pogody