Apartamenty i kwatery prywatne Tribanj

Tribanj to mała osada położona w kanale Velebit u podnóża pasma górskiego Velebit. Znajduje się tylko dziesięć kilometrów na północ od Starigrad Paklenica, do którego należy administracyjnie. Tribanj - Kruščica, Šibuljina i Sv. Marija Magdalena to bardzo małe rybackie i turystyczne ośrodki wypoczynkowe w głębokich zatokach północno-zachodniej części Riwiery Paklenica. Mieszkańcy tych małych osiedli początkowo zajmowali...

Sortuj według:

Apartamenty Duboka Kruščica

Tribanj

Od morza 10 m
Pojemność 15 osób

od 40 €

Apartamenty Vila Kata

Tribanj

Od morza 10 m
Pojemność 14 osób

od 40 €

Apartament Jako

Tribanj

Od morza 300 m
Pojemność 12 osób

od 70 €

Apartamenty Duboka Kruščica ( Tribanj)

Dom z trzech mieszkań zlokalizowanych w Tribanj Krušcica, w pobliżu Starigrad Paklenica (około 12 km od Starigrad Paklenica). Położony 30 km od zjazdu z autostrady Zagrzeb-Split. Znajduje się 13 km od Parku Narodowego Paklenica, miejsce popularne wśród wspinaczy. 60 km od Zadaru, miasta historycznego i kulturowego w południowej Chorwacji. Dom ma trzy nowe apartamenty dla 4-6 osoby. Znajduje się 40 m od plaży, w cichej i naturalne miejsce. Ta część Chorwacji jest znany ze swojego dawnego piękna i niepowtarzalna atmosfera. To miejsce jest idealne dla tych, którzy kochają góry i morze. Apartamenty są komfortowe, nowoczesne i dobrze wyposażone. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, telewizję satelitarną. Nasi klienci mogą liczyć na naszą przyjaźń i gotowość do pomocy w dowolnym momencie w trakcie pobytu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Duboka Kruščica

Od morza 10 m
Pojemność 15 osób

Cena od 40 €

Apartamenty Vila Kata ( Tribanj)

Willa posiada dwie duże i komfortowe nowych mieszkań dla rodzin wielodzietnych lub więcej osób. Apartament 1 jest przeznaczony dla 4-6 osób, znajdujących się na stronie północnej. Składa się z kuchni, salonu, sypialni i łazienki. Apartament 2 jest przeznaczony dla 6-8 osób z widokiem na morze z widokiem na plażę. Składa się z kuchni, salonu, dwóch sypialni i łazienki. Kuchnia wyposażona jest w sztućce i przybory kuchenne, piekarnik, sokowirówka, blender, czajniki elektryczne i chłodnice wody. Korzystanie z Internetu i klimatyzacją. W łazience znajduje się prysznic. Przed sezonem cena za osobę 20 euro. Cena w sezonie: 30 euro za osobę. W sąsiedztwie parku narodowym Paklenica Starigrad jest idealnym miejscem na wycieczki i dla turystów i tych, którzy chcą ją i może stać. Witaj czekamy na Was !!!!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Vila Kata

Od morza 10 m
Pojemność 14 osób

Cena od 40 €

Apartament Jako ( Tribanj)

Czy nie możesz po prostu słuchać miejskiego zgiełku i żyć w codziennym życiu? Zafunduj sobie wakacje, na które zasługujesz, i zanurz się w pięknym błękitnym morzu, poczuj wiatr, zapach sosny i promienie słoneczne na twarzy :) Poczuj niezapomniany urok małej wioski rybackiej u podnóża kanału Velebit, skąpanej przez fale morza i przynoszą doskonałe wspomnienia.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Jako

Od morza 300 m
Pojemność 12 osób

Cena od 70 €

Przewodnik turystyczny - Tribanj

Tribanj  - Herb Tribanj to mała osada położona w kanale Velebit u podnóża pasma górskiego Velebit. Znajduje się tylko dziesięć kilometrów na północ od Starigrad Paklenica, do którego należy administracyjnie. Tribanj - Kruščica, Šibuljina i Sv. Marija Magdalena to bardzo małe rybackie i turystyczne ośrodki wypoczynkowe w głębokich zatokach północno-zachodniej części Riwiery Paklenica. Mieszkańcy tych małych osiedli początkowo zajmowali się rybołówstwem, ale wraz z rozwojem turystyki zajmują mieszkania i pokoje w ramach kwatery prywatnej. Tribanj jest idealnym miejscem na spokojne, rodzinne wakacje w naturalnym środowisku, ponieważ nie ma masowej turystyki, ruchu ani ludzi nawet w środku sezonu letniego. Morze jest bardzo czyste i jest prawdziwą przyjemnością pływać w Adriatyku z widokiem na piękną wyspę Pag. Od Tribanj jest górska droga do Ljubotić, idyllicznej wioski na górze Velebit, gdzie można zobaczyć i doświadczyć tradycyjnego sposobu życia. W pobliżu znajduje się także słynny Park Narodowy Paklenica, który zachwyci wszystkich miłośników przyrody czystym powietrzem, górskim klimatem i imponującymi skałami. Spędź wakacje w bardzo spokojnym otoczeniu małego Tribanj i zarezerwuj idealny apartament, pokój lub dom wakacyjny bezpośrednio u właścicieli zakwaterowania. Witamy w Tribanj!

Tribanj Prognoza pogody