Apartamenty i kwatery prywatne Podaca

Podaca jest małym miastem turystycznym i przybrzeżnym na Riwierze Makarskiej. Znajduje się 35 km na południe od Makarskiej i 2 km na wschód od Zaostrog. Należy administracyjnie do gminy Gradac. Składa się z trzech wiosek: Kapeć, Viskovića vala i Ravanje, gdzie żyje około 650 stałych mieszkańców. Wieś została po raz pierwszy wymieniona w XV w., A później na elewacji powyżej miejsca wybudowano wieżę obronną z Turków, z pięknym...

Sortuj według:

Apartamenty Aurelia - Podaca

Podaca

Od morza 100 m
Pojemność 4 osób

od 25 €

Apartament Slavko

Podaca

Od morza 150 m
Pojemność 3 osób

od 30 €

Apartament Vistica

Podaca

Od morza 70 m
Pojemność 5 osób

na żądanie

Apartament Primorac Podaca

Podaca

Od morza 150 m
Pojemność 22 osób

od 25 €

Apartament Eden

Podaca

Od morza 40 m
Pojemność 6 osób

na żądanie

Apartamenty Aurelia - Podaca ( Podaca)

Apartamenty Aurelia znajdują się w rodzinnym domu z dużym ogrodem otoczonym zielenią i prywatnym parkingiem. Apartamenty są odnowione i klimatyzowane, zaledwie 3 minuty spacerem od kamienistej plaży Vala. Apartamenty Aurelia są idealnym miejscem dla osób szukających spokojnych rodzinnych wakacji i relaksu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Aurelia - Podaca

Od morza 100 m
Pojemność 4 osób

Cena od 25 €

Apartament Slavko ( Podaca)

Dom wakacyjny z apartamentem z jedną sypialnią na parterze. Dom jest ogrodzony zielenią z ogrodem i jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Dla tych, którzy szukają pobytu w zieleni, intymności pobytu, jest to prawdziwa oferta. Apartament znajduje się w centrum miasta, i ponownie odizolowany od widoków na okolicę. Jest on wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia do pobytu, a piękne plaże i długie deptaki wzdłuż morza pozostaną w pamięci na długi czas.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Slavko

Od morza 150 m
Pojemność 3 osób

Cena od 30 €

Apartament Vistica ( Podaca)

Duże mieszkanie w pobliżu morza, w rodzinnym domu z parkingiem. W apartamencie znajduje się duża sypialnia z balkonem, łazienka i sypialnia z kuchnią i balkonem. Zakwaterowanie znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy głównych atrakcji turystycznych, Dubrownik (100 km), Split (100 km), Makarska (35 km), Medjugorje (30 km)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Vistica

Od morza 70 m
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Apartament Primorac Podaca ( Podaca)

Podaca znajdował się w odległości 1 km od morza, ale został przerwany po trzęsieniu ziemi w 1962 roku, kiedy to miejsce nad morzem został zbudowany. Podace jest wymieniona po raz pierwszy w 1477 roku w tureckim dokumentu. W centrum starego miasta kościele sv. Ivana Krstitelja został zbudowany z 12 -13th wieku, a poza nim barokowy kościół św. Stjepan Prvomucenik (w 1762 roku), który znajduje się w samym środku cmentarza. W wejściu do miejsca stoi kamienna wieża w kształcie owalu, który służył jako obrony przed Turkami. Dziś turystyka Podaca jest uzgodniona wokół pięknej plaży i kwaterach prywatnych, które można znaleźć w pięknych kamiennych domów. Mieszkanie 4-osobowe ***, łazienka / WC, balkon / taras, widok w stronę morza 25-35 EUR / dzień (01.06.-30.06.) 35-45 EUR / dzień (01.07.-31.08.) 25-35 EUR / dni (31.08.-30.09.) mieszkanie 3-osobowy ***, łazienka / WC, balkon / taras, widok w stronę morza 25-30 EUR / dzień (01.06.-30.06.) 32-37 EUR / dzień (01.07.- 31.08.) 25-30 EUR / dzień (01.09.-15.09.) pokoje 2-osobowe *** łazienka / WC, balkon / taras, widok w stronę morza 15-20 EUR / dzień (01.06.-30.06.) 22-24 EUR / dzień (01.07.-31.08.) 15-20 EUR / dzień (01.09.-15.09.) Wszystkie apartamenty są nowe z nowej kuchni, wc i łazienki dla grup mamy zniżki i dla tych, którzy pobyt dłuższy niż 14 dni. Dzieci do lat 11 50% zniżki, 2 lata i mniej bezpłatnie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Primorac Podaca

Od morza 150 m
Pojemność 22 osób

Cena od 25 €

Apartament Eden ( Podaca)

Apartament Eden znajduje się w starych, autentycznego kamienia Dalmacji. Tylko około 40 metrów od morza i plaży, ale również tak daleko od letniego tłumu. Spokojne i przyjemne. Apartament (całe piętro) jest w tym dwie sypialnie, obie z trzema łóżkami (maks. 6 osób). Kuchnia, jadalnia, łazienka i mały hol stanowią integralną część niniejszego przestronnym mieszkaniu w głębokim cieniu. Z przodu znajduje się duży taras na chłodzenie i korzystających w pięknych zachodów słońca lub spokojnych, ciepłych wieczorów, przyjemne poranki ... barbeque dozwolone. Zwierzęta dozwolone. Parking zabezpieczony i za darmo. Ja odpowiadając na wszystkie pytania w prywatnych wiadomościach. Możemy zawrzeć umowę o wszystkim.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Eden

Od morza 40 m
Pojemność 6 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Podaca

Podaca  - Herb Podaca jest małym miastem turystycznym i przybrzeżnym na Riwierze Makarskiej. Znajduje się 35 km na południe od Makarskiej i 2 km na wschód od Zaostrog. Należy administracyjnie do gminy Gradac. Składa się z trzech wiosek: Kapeć, Viskovića vala i Ravanje, gdzie żyje około 650 stałych mieszkańców. Wieś została po raz pierwszy wymieniona w XV w., A później na elewacji powyżej miejsca wybudowano wieżę obronną z Turków, z pięknym panoramicznym widokiem na całą okolicę. Mieszkańcy Podaca zajmują się głównie turystyką, ale także rybołówstwem, rolnictwem i uprawą oliwek. Większość usług turystycznych oferowanych jest w kwaterach prywatnych, gdzie przyjazni gospodarze oferują komfortowe domy, wille, pokoje, apartamenty i kilka barów i restauracji. Podaca jest bardzo cichym miejscem na rodzinne wakacje, szczególnie ze względu na przyjemny klimat śródziemnomorski tego obszaru i piękne plaże żwirowe. W pobliżu jest piękna góra i park natury Biokovo, które zachwyci każdego, kto lubi sport i aktywne wakacje. Odwiedź Podaca, małe i spokojne nadmorskie miasteczko Riwiery Makarskiej i zrelaksuj się z hałasem fal, krystalicznie czystym, niebieskim morzem Adriatyckim i pięknymi plażami. Wyszukaj kwatery prywatne w Podaca. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne w Podaca, tańsze do 40% bez wysokich prowizji. Witamy w Podaca!

Podaca Prognoza pogody