Your browser does not support JavaScript! Apartamenty i kwatery prywatne Podaca, Chorwacja

Apartamenty i kwatery prywatne Podaca

Podaca - Herb

Podaca jest małym miastem turystycznym i przybrzeżnym na Riwierze Makarskiej. Znajduje się 35 km na południe od Makarskiej i 2 km na wschód od Zaostrog. Należy administracyjnie do gminy Gradac. Składa się z trzech wiosek: Kapeć, Viskovića vala i Ravanje, gdzie żyje około 650 stałych mieszkańców. Wieś została po raz pierwszy wymieniona w XV w., A później na elewacji powyżej miejsca wybudowano wieżę obronną z Turków, z pięknym panoramicznym widokiem na całą okolicę. Mieszkańcy Podaca zajmują się głównie turystyką, ale także rybołówstwem, rolnictwem i uprawą oliwek. Większość usług turystycznych oferowanych jest w kwaterach prywatnych, gdzie przyjazni gospodarze oferują komfortowe domy, wille, pokoje, apartamenty i kilka barów i restauracji. Podaca jest bardzo cichym miejscem na rodzinne wakacje, szczególnie ze względu na przyjemny klimat śródziemnomorski tego obszaru i piękne plaże żwirowe. W pobliżu jest piękna góra i park natury Biokovo, które zachwyci każdego, kto lubi sport i aktywne wakacje. Odwiedź Podaca, małe i spokojne nadmorskie miasteczko Riwiery Makarskiej i zrelaksuj się z hałasem fal, krystalicznie czystym, niebieskim morzem Adriatyckim i pięknymi plażami. Wyszukaj kwatery prywatne w Podaca. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne w Podaca, tańsze do 40% bez wysokich prowizji. Witamy w Podaca!

Bezpośredni kontakt z właścicielami zakwaterowania Podaca
Tanie apartamenty Podaca
Kwatery prywatne Podaca

Podaca - Wyszukaj kwaterę prywatną na mapie

Prezentacja wideo Podaca

0 zakwaterowanie


od

Sortuj według:
Apartamenty Aurelia - Podaca Podaca - Chorwacja

Apartamenty Aurelia - Podaca
Podaca

Od morza 100 m
Pojemność 4 osób od 25 €

Apartamenty Slavko Podaca - Chorwacja

Apartamenty Slavko
Podaca

Od morza 150 m
Pojemność 3 osób od 30 €


Apartamenty Aurelia - Podaca Podaca
Kategoryzacja zakwaterowania

Od morza 100 m
Pojemność 4 osób

od 25 €


Wyślij zapytanie

Apartamenty Aurelia - Podaca - Podaca

Apartamenty Aurelia znajdują się w rodzinnym domu z dużym ogrodem otoczonym zielenią i prywatnym parkingiem. Apartamenty są niedawno odnowione i klimatyzowane, a 3-minutowy spacer dzieli je od żwirowej plaży Vala. Apartamenty Aurelia są idealnym miejscem dla osób poszukujących spokojnych, rodzinnych wakacji i relaksu.


Apartamenty Slavko Podaca
Kategoryzacja zakwaterowania

Od morza 150 m
Pojemność 3 osób

od 30 €


Wyślij zapytanie

Apartamenty Slavko - Podaca

Dom wakacyjny z apartamentem z jedną sypialnią na parterze. Dom jest ogrodzony zielenią z ogrodem i jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Dla tych, którzy szukają pobytu w zieleni, intymności pobytu, jest to prawdziwa oferta. Apartament znajduje się w centrum miasta, i ponownie odizolowany od widoków na okolicę. Jest on wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia do pobytu, a piękne plaże i długie deptaki wzdłuż morza pozostaną w pamięci na długi czas.