Apartamenty i kwatery prywatne Obrovac

Obrovac to niewielka miejscowość w hrabstwie Zadaru w Chorwacji. Znajduje się w pięknym kanionie rzeki Zrmanja, 12 km od jej ujścia do morza i 45 kilometrów na wschód od miasta Zadar. Rozwinął się na skrzyżowaniu Zadar, Sibenik i Knin, u podnóża gór Velebit. Dzisiejsze rozliczenie Obrovac rozwinęła się wokół średniowiecznej twierdzy na wzgórzu, oraz w dokumentach po raz pierwszy został wymieniony w 15 wieku jako Obrouec. To było...

Sortuj według:

Apartament Ada

Obrovac

Od morza 35 km
Pojemność 8 osób

na żądanie

Apartament Ada ( Obrovac)

Nasza oferta składa się z dwóch apartamentów. Apartament ma osobne wejście, salon, sypialnię dwuosobową, łazienkę i aneks kuchenny oraz taras. Kolejny apartament ma 3 sypialnie: 1 dwuosobową, 2 z czterema sypialniami, wspólną łazienką i aneksem kuchennym oraz balkonem.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Ada

Od morza 35 km
Pojemność 8 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Obrovac

Obrovac  - Herb Obrovac to niewielka miejscowość w hrabstwie Zadaru w Chorwacji. Znajduje się w pięknym kanionie rzeki Zrmanja, 12 km od jej ujścia do morza i 45 kilometrów na wschód od miasta Zadar. Rozwinął się na skrzyżowaniu Zadar, Sibenik i Knin, u podnóża gór Velebit. Dzisiejsze rozliczenie Obrovac rozwinęła się wokół średniowiecznej twierdzy na wzgórzu, oraz w dokumentach po raz pierwszy został wymieniony w 15 wieku jako Obrouec. To było w posiadaniu Krbava książąt Kurjaković aż do 16 wieku, kiedy została ona zajęta przez Turków. Następnie rozpoczyna się burzliwy okres dla Obrovca, który był kilkakrotnie zdobyty i zwolniony. Po ostatecznym zakończeniu tureckiego zagrożenia w 18 wieku, powoli rozwinęła miejsce. Dziś jest to malownicze miasteczko, które przyciąga coraz więcej turystów, głównie ze względu na naturalne piękno kanionu rzeki Zrmanja, gdzie można cieszyć się rafting, kajaki i pływanie w tym pięknym czystym i jasnym rzeki. Novigrad i Karin morze, dwa piękne zatoczki morskie są tylko dziesięć kilometrów, więc jest to możliwe, aby pływać i opalać się na pięknych plażach. Obrovac ma bogatą gamę kulinarną, która zawiera jagnięcinę i kóz gotowane, pieczone, pieczone lub grillowane, sery, bas i pączki. Odwiedź Obrovac, to małe malownicze miasta Dalmacji i spędzić urlop w ciszy i spokoju i nieskażonej przyrody. Szukaj tanich mieszkań, pokoi i domków letniskowych do wynajęcia w Obrovac. Skontaktować się bezpośrednio właścicielami kwater prywatnych i zaoszczędzić do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy Obrovac!

Obrovac Prognoza pogody