Apartamenty i kwatery prywatne Lovinac

Lovinac to mała miejscowość i centrum gminy w żupanii licko-seńskiej. Znajduje się w południowo-wschodniej części Liki i największego chorwackiego pola krasowego - Lika. Gmina Lovinac ma 10 osad (Gornja Ploča, Kik, Ličko Cerje, Lovinac, Raduč, Ričice, Smokrić, Sveti Rok, Štikada, Vranik) o łącznej populacji nieco ponad 1000 mieszkańców. Ludność tradycyjnie zajmuje się rolnictwem (uprawą ziemniaków Lika) i hodowlą. W ostatnim...

Sortuj według:

Domek letniskowy Lucija

Lovinac

Od morza 30 km
Pojemność 6 osób

od 50 €

Domek letniskowy Velebit lodge

Lovinac

Od morza 35 km
Pojemność 8 osób

od 180 €

Domek letniskowy Lucija ( Lovinac)

Dom wakacyjny Lucija znajduje się w spokojnym miejscu Lovinac w Lice. Dom składa się z 2 sypialni, kuchni, salonu oraz łazienki z prysznicem. Jesteśmy 1 kilometr od toru saneczkowego Cvituša, 45 minut od Jezior Plitwickich, 45 minut od Zadaru, 10 minut od zjazdu z autostrady Sveti Rok samochodem. Witam!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Lucija

Od morza 30 km
Pojemność 6 osób

Cena od 50 €

Domek letniskowy Velebit lodge ( Lovinac)

Szukasz rekreacji? W takim razie Velebit Lodge jest właściwym miejscem dla Ciebie. Ten nowoczesny dom z 3 sypialniami, jacuzzi i kominkiem wita u podnóża gór Velebit, tuż obok odpowiedniego parku przyrody. Ten dom wakacyjny może pomieścić 8 osób w 3 sypialniach i jednej rozkładanej sofie w salonie. W każdej sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze, które można wykorzystać jako łóżka pojedyncze lub połączyć, tworząc łóżko podwójne. W sypialni głównej znajduje się duży taras i łazienka z wanną. Druga sypialnia posiada balkon z widokiem na góry Velebit. Obok trzeciej sypialni znajduje się łazienka z prysznicem. Trzecia łazienka z prysznicem znajduje się na parterze. Duży salon z kanapą, TV, internetem, kominkiem, wyjściem na zadaszony taras, stół jadalny, bardzo dobrze wyposażona otwarta kuchnia. Możesz korzystać z dużego ogrodu, jacuzzi (opłata 50 EUR za korzystanie) z leżakami, parasolem i kominkiem zewnętrznym. Dom posiada również garaż na dwa samochody. Chata Velebit położona jest pośród pięknej przyrody z widokiem na imponujące góry Velebit. Idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, piesze wycieczki, wędkowanie lub po prostu relaks. Park Narodowy Plitivice znajduje się zaledwie 70 km, Zadar 65 km, a pierwsza plaża na Adriatyku 35 km. Masz kilka restauracji (3 km / 7 km) i mały sklep spożywczy w pobliżu. Więcej sklepów można znaleźć w Gracac (20 km) lub Gospic (32 km).

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Velebit lodge

Od morza 35 km
Pojemność 8 osób

Cena od 180 €

Przewodnik turystyczny - Lovinac

Lovinac  - Herb Lovinac to mała miejscowość i centrum gminy w żupanii licko-seńskiej. Znajduje się w południowo-wschodniej części Liki i największego chorwackiego pola krasowego - Lika. Gmina Lovinac ma 10 osad (Gornja Ploča, Kik, Ličko Cerje, Lovinac, Raduč, Ričice, Smokrić, Sveti Rok, Štikada, Vranik) o łącznej populacji nieco ponad 1000 mieszkańców. Ludność tradycyjnie zajmuje się rolnictwem (uprawą ziemniaków Lika) i hodowlą. W ostatnim czasie turystyka rozwija się dzięki pięknu przyrody, górom, czystym rzekom i jeziorom, dziewiczemu krajobrazowi, zdrowej żywności oraz licznym gatunkom roślin leczniczych i aromatycznych. Największą atrakcją przyrodniczą jest Park Przyrody Velebit i góra Velebit, która wznosi się nad Liką na długości 145 km. Bezpośrednio nad Lovinac wznoszą się najwyższe szczyty Velebitu, Sveto Brdo (1753 m npm) i Babin Vrh (1744 m npm). Cały obszar jest idealny dla wszystkich miłośników przyrody, świeżego powietrza i aktywnego wypoczynku. Całość połączona jest także czterema ścieżkami rowerowymi, a na szczyty Velebitu prowadzą liczne szlaki turystyczne. Inne ciekawe miejsca na tym obszarze to naturalne (krasowe) i sztuczne jeziora Štikada i Sveti Rok, następnie forty japońskie: Cvituša i Rukavinska gradina, wieża turecka we Vraniku, wieża Zdunić w Smokrić z 1744 r. Oraz młyn Travić w Lovinac z XIX wieku. Bardzo ciekawe wydarzenie - Lika Potato Day tradycyjnie odbywa się pod koniec września w Lovinac. Oprócz ziemniaków tradycyjnym produktem tego regionu jest ser Lika, który można kupić w licznych rodzinnych gospodarstwach. Ze względu na bliskość autostrady Zagrzeb-Split, cały obszar jest bardzo łatwo dostępny, a morze i pierwsze plaże to tylko 40 kilometrów, czyli około 20 minut jazdy. Zakwaterowanie można znaleźć wyłącznie w prywatnych mieszkaniach, pokojach i domach letniskowych, w których ugoszczą Was życzliwi gospodarze. Odwiedź Lovinac, Lika i odkryj sekrety tego jeszcze nieodkrytego zakątka Chorwacji i poznaj dziewicze piękno życia na łonie natury pod Velebitem, tak blisko morza.

Lovinac Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Lovinac