Apartamenty i kwatery prywatne Kneževi Vinogradi

Kneževi Vinogradi to mała osada i gmina w powiecie Osijek-Baranja. Znajduje się w Baranja, na dalekim wschodzie Chorwacji, niedaleko Osijek. W gminie Knezovi Vinogradi mieszka około 5000 mieszkańców, głównie zajmujących się hodowlą bydła i hodowlą różnych upraw rolnych, głównie zboża i winorośli. Ostatnio rozwija się coraz bardziej turystyka wiejska, łowiecka i rybacka. Oto ulubiony letni cel dla mieszkańców całego regionu,...

Sortuj według:

Pokoje Irena

Kneževi Vinogradi

Od morza 10 km
Pojemność 7 osób

od 12 €

Pokoje Irena ( Kneževi Vinogradi)

Czy szukasz miejsca na odpoczynek od codziennego pośpiechu, napięcia i stresu współczesnego życia, właściwym miejscem dla ciebie jest osiedla w gminie Kneževi Vinogradi w Baranji, w której znajdą się specyficzne cechy winnic Baranya. Jeśli chcesz spędzić urlop w spokojnym i cichym otoczeniu, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze pokoje mieszczą się w najpiękniejszej ulicy w naszej wiosce. Pomożemy Ci w wyborze i organizacji wycieczek w pobliskich miejscowościach turystycznych, piwnicach, ośrodkach wypoczynkowych i zabytkach historycznych.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokoje Irena

Od morza 10 km
Pojemność 7 osób

Cena od 12 €

Przewodnik turystyczny - Kneževi Vinogradi

Kneževi Vinogradi  - Herb Kneževi Vinogradi to mała osada i gmina w powiecie Osijek-Baranja. Znajduje się w Baranja, na dalekim wschodzie Chorwacji, niedaleko Osijek. W gminie Knezovi Vinogradi mieszka około 5000 mieszkańców, głównie zajmujących się hodowlą bydła i hodowlą różnych upraw rolnych, głównie zboża i winorośli. Ostatnio rozwija się coraz bardziej turystyka wiejska, łowiecka i rybacka. Oto ulubiony letni cel dla mieszkańców całego regionu, który tradycyjnie cieszy się w basenach i bogatą ofertą turystyczną ośrodka sportowo-rekreacyjnego "Bazeni". Miejsce jest bardzo spokojne i idylliczne, idealne do ucieczki od miejskiego smogu i zgiełku. W pobliżu znajduje się Park Przyrody Kopački rit, w którym miłośnicy przyrody będą się cieszyć w otoczeniu bogatego świata zwierząt, w szczególności świata ptaków. Zakwaterowanie oferowane jest w wielu lokalnych gospodarstwach rolnych, gdzie można poznać bogatą tradycję i dziedzictwo kulturowe Baranja. Można również spróbować specjałów kuchni słowiańskiej, takich jak kulen lub najwyższej jakości wina Baranja. Witamy w Kneževi Vinogradi.

Kneževi Vinogradi Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Kneževi Vinogradi