Apartamenty i kwatery prywatne Hvar - Ivan Dolac

Ivan Dolac to mała miejscowość turystyczna w okręgu Split-Dalmacja w Chorwacji. Znajduje się na południowej stronie wyspy Hvar, 10 km od miejscowości Jelsa, 20 km od miejscowości Stari Grad i 38 km od miasta Hvar. Strome zbocza południowej stronie wyspy Hvar są idealne do uprawy winogron, a więc w tym obszarze jest produkowany jeden z najlepszych win gatunkowych w Chorwacji. Oprócz winorośli, na stromych zboczach gór rosną dzikie Śródziemnego...

Sortuj według:

Apartamenty Villa Biancini

Hvar - Ivan Dolac

Od morza 200 m
Pojemność 19 osób

od 20 €

Apartamenty Plaža

Hvar - Ivan Dolac

Od morza 70 m
Pojemność 16 osób

na żądanie

Apartament Pansion Toni

Hvar - Ivan Dolac

Od morza 200 m
Pojemność 26 osób

na żądanie

Apartamenty Dobrila

Hvar - Ivan Dolac

Od morza 100 m
Pojemność 18 osób

od 35 €

Apartamenty Rado

Hvar - Ivan Dolac

Od morza 10 m
Pojemność 25 osób

od 30 €

Apartamenty Perica

Hvar - Ivan Dolac

Od morza 200 m
Pojemność 14 osób

od 35 €

Apartamenty Villa Biancini ( Hvar - Ivan Dolac)

VILLA BIANCINI! Willa znajduje się 200 m od morza. Posiada trzy poziomy, pięć apartamentów, zadaszony parking, a recepcja oraz taras, na którym obiad i grille są przygotowane znajdują się na poddaszu. Odkryty kominek jest dostępny dla wszystkich gości. O NAS! Jesteśmy starej rodziny wyspa, zajmujących się uprawą wina i uprawy oliwek w ciągu ostatnich kilku stuleci. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, z powodzeniem zajmuje się turystyką. O ile wszystko to dotyczy, można dowiedzieć się o niej, jeśli nas odwiedzić! Z USA, gościnność najważniejsze! Naszej oferty! Oferujemy bez opłat: czyste morze, słońce, spokój, najlepsze wakacje, najpiękniejsze plaże, degustacja owoców Śródziemnego (winogrona, figi, chleb świętojański), wina, wina słomy, kilka rodzajów koniaku (rakija) oraz udział w przygotowaniu ryb i innych specjałów Dalmacji. Proponujemy i ładunek: komfortowe i przestronne apartamenty. Rejsy statkiem do pobliskich wysp, zatok ... Czy jesteś gotów na safari po drugiej stronie wyspy?

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Biancini

Od morza 200 m
Pojemność 19 osób

Cena od 20 €

Apartamenty Plaža ( Hvar - Ivan Dolac)

Beach Apartments znajdują się w pobliżu 5 i więcej plaż, które znajdują się w okolicach miejsca Ivan Dolac, oferuje niedawno odnowione apartamenty są dogodnie

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Plaža

Od morza 70 m
Pojemność 16 osób

Cena na żądanie

Apartament Pansion Toni ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartamenty znajdują się w pięknym miejscu, do wynajęcia. Apartamenty mają wspaniały widok na morze.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Pansion Toni

Od morza 200 m
Pojemność 26 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Dobrila ( Hvar - Ivan Dolac)

Piękny apartament z widokiem na Vis, Korcula i Scedro. Położony w spokojnej części miejscowości Jelsa, gospodarze zawsze przyjazny, idealny na rodzinne wakacje. Zadaszony parking dla gości, motorowerów oraz wynajem samochodów. Bed & breakfast lub a la carte (kuchnia dalmatyńska). Dom posiada 4 apartamenty i jeden pokój. Apartamenty posiadają oddzielne wejścia, każdy pokój posiada balkon z widokiem na morze, wspólna kuchnia.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Dobrila

Od morza 100 m
Pojemność 18 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Rado ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartamenty Rado znajduje się w małej miejscowości na południowym wybrzeżu wyspy Hvar, Ivan Dolac. Ivan Dolac słynie z winnic na stokach i jest to jeden z najlepszych czerwonego wina na świecie (Plavac Mali). Apartamenty znajdują się 200 m od morza i 50 m od sklepu i biura podróży House znajduje się w Dalmacji atmosferze, w otoczeniu drzew oliwnych. Składa się z 6 apartamentów - 5 sypialniami oraz 1 apartament z dwoma sypialniami. Apartamenty rozmieszczone są na trzech piętrach, dwa na parterze, trzy na pierwszym i jeden na drugim piętrze, które mają piękny widok na Adriatyk. Apartamenty z jedną sypialnią są 40 m2 (2 + 2) i dwa-pokojowe (5 + 1) jest wielkości 65 m2. Kategoria mieszkania to 3 gwiazdki. Apartamenty posiadają grill, który można wykorzystać.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Rado

Od morza 10 m
Pojemność 25 osób

Cena od 30 €

Apartamenty Perica ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartamenty Perica znajdują się na południowych stokach wyspy. Mają piękny widok na morze i są w pełni wyposażone. Budynek składa się z czterech mieszkań. Na parterze znajduje się mała piekarnia ze świeżym pieczywem i ciastami. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Perica

Od morza 200 m
Pojemność 14 osób

Cena od 35 €

Przewodnik turystyczny - Hvar - Ivan Dolac

Hvar - Ivan Dolac  - Herb Ivan Dolac to mała miejscowość turystyczna w okręgu Split-Dalmacja w Chorwacji. Znajduje się na południowej stronie wyspy Hvar, 10 km od miejscowości Jelsa, 20 km od miejscowości Stari Grad i 38 km od miasta Hvar. Strome zbocza południowej stronie wyspy Hvar są idealne do uprawy winogron, a więc w tym obszarze jest produkowany jeden z najlepszych win gatunkowych w Chorwacji. Oprócz winorośli, na stromych zboczach gór rosną dzikie Śródziemnego zioła lecznicze i lasy sosnowe. Całe wybrzeże Ivan Dolac jest biegną z licznymi drobnego żwiru plaży i zapewnia spokojną i miłą rodzinną atmosferę, bez tłumów popularnymi miastami Jelsa i Hvar. Z pięknych plaż, znajduje się piękny widok na otwarte morze i wyspy Vis i Korcula. Morze jest krystalicznie czysta i przejrzysta, a klimat jest przyjemny śródziemnomorski, z największą liczbą godzin słonecznych w całej Chorwacji. Tutaj znajduje się mały supermarket i kilka restauracji ze świeżych ryb i pyszne Dalmacji i Hvar kuchni i win. Zalecamy odwiedzenie miasta Hvar i jego atrakcji kulturalnych i historycznych, a także bogate życie nocne. Odwiedź wyspę Hvar i Ivan Dolac, to małe, spokojne miejsce z dużą ilością słońca i cieszyć się nieskażoną przyrodą śródziemnomorskiej i krystalicznie czystego Adriatyku. Kwatery prywatne w Ivan Dolac. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe tańsze nawet o 40%, bez kosztownych opłat agencyjnych. Witamy w Ivan Dolac!

Hvar - Ivan Dolac Prognoza pogody