Apartamenty i kwatery prywatne Drvenik Mali

Drvenik Mali jest mała malownicza wyspa w Dalmacji w Chorwacji. Znajduje się około 10 mil morskich na południowy zachód od miasta Trogir i 1 mil morskich na zachód od Drvenik Veliki, z którego jest oddzielony cieśniną Drvenik drzwi. Drvenik Mali ma powierzchnię 3,40 km2 tylko, a najwyższy szczyt Glavica znajduje się w zachodniej części wyspy, w odległości zaledwie 79 metrów wysokości. Wyspa jest osiedlali się głównie w części...

Sortuj według:

Domek letniskowy Vila SanAdrija

Drvenik Mali

Od morza 150 m
Pojemność 6 osób

od 150 €

Domki letniskowe Veronika

Drvenik Mali

Od morza 200 m
Pojemność 5 osób

na żądanie

Domek letniskowy Vila SanAdrija ( Drvenik Mali)

Dom składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią i jadalnią oraz dwóch łazienek. Najpiękniejszą częścią domu jest zadaszony taras z kominkiem. Jest odpowiedni dla 6 + 2 osób. Dom nadaje się dla dwóch rodzin. Drvenik Mali otoczony czystą wodą to wyspa w pobliżu Trogiru połączona z miastem Trogir promem, który kursuje trzy razy dziennie. Drvenik Mali to wyspa spokoju, spokoju, wyjątkowego piękna przyrody i wyjątkowo czystej wody. Jest to idealne miejsce na wakacje z dala od cywilizacji i stanowi prawdziwe wyzwanie dla wszystkich współczesnych Robinsona. Jeśli szukasz bogatej bujnej roślinności śródziemnomorskiej, oryginalna atmosfera i autentyczna atmosfera wyspy Drvenik Mali to właściwy wybór dla Ciebie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Vila SanAdrija

Od morza 150 m
Pojemność 6 osób

Cena od 150 €

Domki letniskowe Veronika ( Drvenik Mali)

Na Drvenik Mali jest ten piękny dom, który zaprasza na zasłużony wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy uciekają od miejskiego zgiełku i chcą spokoju. Otoczony przez naturę, jest przyjemne wnętrza na zewnątrz i wygodne. Powierzchnia domu to 50 m2, aw nim masz wszystko, czego potrzebujesz (kuchnia, jadalnia, łazienka, 2 sypialnie). Dom przeznaczony jest dla 5 osób. W grilla podwórku i zadaszonym tarasem dla przyjemnym wieczorem towarzyskich.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domki letniskowe Veronika

Od morza 200 m
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Drvenik Mali

Drvenik Mali  - Herb Drvenik Mali jest mała malownicza wyspa w Dalmacji w Chorwacji. Znajduje się około 10 mil morskich na południowy zachód od miasta Trogir i 1 mil morskich na zachód od Drvenik Veliki, z którego jest oddzielony cieśniną Drvenik drzwi. Drvenik Mali ma powierzchnię 3,40 km2 tylko, a najwyższy szczyt Glavica znajduje się w zachodniej części wyspy, w odległości zaledwie 79 metrów wysokości. Wyspa jest osiedlali się głównie w części środkowej i wschodniej, gdzie mieszka tylko około 50 stałych mieszkańców. Mieszkańcy zajmują się turystyką, rybołówstwa i rolnictwa, zwłaszcza w uprawie drzew oliwnych i chleba świętojańskiego. Cała wyspa jest otoczona pięknymi piaszczystymi i kamyczki zatoczki i plaże i krystalicznie czystym morzem. Oprócz gaje oliwne i chleb świętojański, Drvenik Mali jest bogaty w niską roślinnością śródziemnomorską i leczniczych ziół śródziemnomorskich. Na wyspie nie ma utwardzonych dróg, a nie wolno używać samochodów. Wszystko to sprawia, Drvenik Mali prawdziwą oazę nietkniętej natury, który pozostał dobrze zachowany i że nie jest zdewastowana z nowoczesnymi budynkami. Z lądem połączona jest prom do Trogir i Seget Donji. Obok sklepów, restauracji i kawiarni znajdują się również liczne apartamenty, pokoje i domy wakacyjne do wynajęcia w ramach prywatnej rodziny zakwaterowania. Odwiedź Drvenik Mali, oazę spokoju, spokoju i prawdziwego śródziemnomorskiego piękna i spędzenia wakacji w nietkniętej przyrody pełen słońca, ciepła i czystego morza. Szukaj tanich kwaterach prywatnych na wyspie Drvenik Mali. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań, pokoi i domków letniskowych i zaoszczędzić do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy na wyspie Drvenik Mali!

Drvenik Mali Prognoza pogody