Apartamenty i kwatery prywatne Barbariga

Barbariga to niewielka wieś w powiecie Istria w Chorwacji. Leży na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria w pobliżu Cape Barbariga lub Punta Cissana (nazwanego po utraconej Grodzisko Cisse, który został prawdopodobnie zniknęły w morzu po trzęsieniu ziemi w wieku 8). Administracyjnie należy do miasta Vodnjan, a znajduje się w połowie drogi między Rovinj i Pula. Nazwa wywodzi się od Barbariga nazwą szlacheckiej rodziny Barbarigo z Wenecji,...

Wybrane apartamenty i kwatery prywatne Barbariga

Sortuj według:

Domek letniskowy Villa Oliva

Barbariga

Od morza 2 km
Pojemność 8 osób

od 185 €

Domek letniskowy Villa Oliva ( Barbariga)

Ten stary kamienny dom zbudowany w 1828 roku został całkowicie odnowiony w 2010 roku. Dom znajduje się w Stancija Negrin niedaleko Barbariga. Dom ma parter, na którym znajduje się duży salon z kominkiem, telewizor, jadalnia, kuchnia ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, mała toaleta i piwnica z winami. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie, dwa podwójne łóżka, dwa pojedyncze łóżka. Każdy pokój ma własną łazienkę, klimatyzację i mały taras. Na poddaszu znajduje się kolejny pokój z podwójnym łóżkiem, dodatkowym łóżkiem, telewizorem, łóżeczkiem dla małych dzieci i łazienką. Komunikacja w domu odbywa się za pomocą schodów wewnętrznych. Na działce o powierzchni 1700 m2 znajduje się odkryty basen o powierzchni 32 m2 i zadaszony letni taras o powierzchni około 72 m2, na którym znajduje się miejsce na grilla oraz mała lodówka, stół i ławki, aby goście mogli spędzać tyle czasu na zewnątrz w zgodzie z naturą. Obok domu znajduje się tylko jeden dom wakacyjny, w pobliżu jest całkowicie naturalny i nie ma budynków mieszkalnych. Idealne miejsce dla osób, które lubią spędzać wakacje w ciszy i samotności przy śpiewie ptaków. Mają także widok na gaje oliwne. Działka ma własny parking i znajduje się zaledwie 8 kilometrów od autostrady.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Villa Oliva

Od morza 2 km
Pojemność 8 osób

Cena od 185 €

Przewodnik turystyczny - Barbariga

Barbariga  - Herb Barbariga to niewielka wieś w powiecie Istria w Chorwacji. Leży na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria w pobliżu Cape Barbariga lub Punta Cissana (nazwanego po utraconej Grodzisko Cisse, który został prawdopodobnie zniknęły w morzu po trzęsieniu ziemi w wieku 8). Administracyjnie należy do miasta Vodnjan, a znajduje się w połowie drogi między Rovinj i Pula. Nazwa wywodzi się od Barbariga nazwą szlacheckiej rodziny Barbarigo z Wenecji, który miał swoje posiadłości tu w średniowieczu. Cały region Barbariga jest znana jako bogate archeologicznego, z powodu licznych starożytnych znalezisk z czasów rzymskich. Wśród starożytnych szczątków znaleziono szczątki dużego zakładu do produkcji wełny i tkaniny barwienia, następnie olejarni z IV. wieku, a także dwa duże rzymskie rustykalne domy pokryte kolorowymi marmurowymi mozaikami. Mieszkańcy Barbariga się głównie w tradycyjnych działań, takich jak rolnictwo, uprawy winorośli i produkcji wina, a dzięki dziewiczej przyrodzie i czyste morze niedawna rozwija się turystyka. Zakwaterowanie w Barbariga oferowany jest w pokojach i apartamentach, domach wypoczynkowych w ramach prywatnej rodziny zakwaterowania. Barbariga znajduje się kilkaset metrów od wybrzeża, a tym samym do pierwszej plaży masz kilka minut spacerem. Wybrzeże jest wcięte i oferuje kilka plaż w mniejszych zatok o bardzo czystej wodzie morskiej oraz na plażach jest kilka barów na plaży. Okolice Barbariga jest idealnym miejscem dla rowerzystów, miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Oprócz licznych tras rowerowych jest oferowane wycieczki do pobliskich gospodarstw wiejskich, gdzie można skosztować autentycznych Istrii specjalności. Rovinj i Pula to tylko dwadzieścia kilometrów, dlatego zalecamy, aby spędzić popołudnie lub wieczór w tych dwóch perełek turystycznych Istrii. Odwiedź Barbariga, tej małej i spokojnej miejscowości Istrii z dala od tłumów i hałasu, gdzie na pewno zrelaksować ciało i duszę. Szukać kwater prywatnych w Barbariga. Apartamenty, pokoje i domy wypoczynkowe w Barbariga tańsze nawet o 40%, bez kosztownych opłat agencyjnych. Witamy Barbariga!

Barbariga Prognoza pogody