Polityka prywatności i Warunki użytkowania

Strona internetowa apartamenty-chorwacja .com.pl i wszystkie jej domeny addon (zwane dalej Stroną) traktuje dane osobowe użytkowników tej Strony z szacunkiem i poufnością oraz zgodnie z prawem i podejmuje wszelkie kroki, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie danych osobowych. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące naszych zasad i warunków korzystania z Twoich danych osobowych.

Wykorzystanie informacji

Możemy wykorzystać te informacje podczas odwiedzania, rejestrowania lub korzystania z usług w Witrynie w celu skontaktowania się z Tobą w celu uzyskania opinii na temat naszych usług, a czasami w celu poinformowania Cię o ważnych aktualizacjach i nowych usługach. Po otrzymaniu pozwolenia możemy również wykorzystać Twoje dane do skontaktowania się z Tobą w sprawie szczegółów innych usług, które oferujemy.

Zapytania

Po skontaktowaniu się z właścicielem zakwaterowania wyślemy ci e-mail z listą miejsc, które mogą Cię zainteresować. Możesz nadal otrzymywać co najmniej jeden e-mail rocznie. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji tej usługi, klikając link u dołu każdego e-maila.

Zebrane dane

Aby pomóc nam rozwijać i ulepszać nasze usługi, możemy analizować zebrane informacje, aby zidentyfikować wzorce, które można wykorzystać do ulepszenia naszego marketingu.

Chroń swoje dane

Używamy ścisłych środków bezpieczeństwa w celu ochrony Twoich danych osobowych i zapobiegania ujawnianiu informacji stronom trzecim bez Twojej zgody. Nasze urządzenia do przechowywania danych są przechowywane w bezpiecznym obiekcie o ograniczonym fizycznym dostępie. Używamy zapory ogniowej i innych środków ograniczających dostęp elektroniczny. Wszystkie zebrane informacje są ściśle ograniczone do naszych pracowników i naszego biura. Dane będą przechowywane przez rozsądny okres lub tak długo, jak zaleci to prawo.
Regulamin użytkowania

Witryna internetowa i wszystkie jej apartamenty-chorwacja .com.pl domeny addon (zwane dalej Witryną) są własnością prywatną. Korzystając z tej strony, akceptujesz te warunki użytkowania.

Użytek własny

Witryna może być używana wyłącznie do przeglądania lub zgłaszania zapytań właścicielom dotyczących nieruchomości wynajmowanych na wakacje. Wykorzystanie w jakimkolwiek innym celu, z wyjątkiem wyszukiwania zakwaterowania, informowania o zakwaterowaniu lub rezerwacji, jest surowo zabronione. Wysyłając zapytania, Twój adres e-mail będzie przechowywany w naszej bazie danych, a my wyślemy Ci co najmniej jeden e-mail rocznie w celach komercyjnych. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji tej usługi, a Twoja wiadomość e-mail zostanie usunięta z naszej bazy danych.

Dokładność informacji o własności i właścicielu

Witryna nie może zagwarantować dokładności informacji w tym przypadku, cen, zdjęć i innych informacji dostępnych na naszej Stronie, które są wprowadzane przez właścicieli samych obiektów. Dokładne informacje na temat zakwaterowania (opis zakwaterowania, ceny, rezerwacje i zdjęcia) należą do właścicieli obiektu. Witryna nie potwierdziła trafności każdej reklamy, dlatego goście powinni sprawdzić poprawność danych wprowadzonych przez właścicieli zakwaterowania, kontaktując się z nimi. Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności, jeśli informacje o obiekcie nie odpowiadają faktycznej sytuacji. Ta strona reklamuje wyłącznie zakwaterowanie prywatne na terytorium Republiki Chorwacji.

Odpowiedzialność

Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione na tej stronie. Witryna nie ma obowiązku oferowania zwrotu kosztów ani rekompensaty za straty poniesione przez wynajmującego mieszkanie u właściciela zakwaterowania (najemców).

Prawo autorskie

Treści i oprogramowanie na tej stronie są chronione prawem autorskim. Z wyjątkiem użytku osobistego, zawartość nie może być używana lub kopiowana bez uprzedniej pisemnej zgody. Wszelkie nieuprawnione użycie jakichkolwiek materiałów na tej stronie może stanowić naruszenie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (NN, 167/03 i 79/07) oraz innych przepisów w Republice Chorwacji.

Linki do stron osób trzecich

Ta strona może zawierać linki do innych firm lub osób. Te linki są wyłącznie dla twoich informacji, a strona nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji lub treści tych stron. Jeśli zdecydujesz się uzyskać dostęp do dowolnej strony stron trzecich, które są powiązane z tą Witryną, robisz to całkowicie na własne ryzyko.

Zmiana warunków

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków użytkowania i innych warunków handlowych bez wcześniejszego powiadomienia.