Your browser does not support JavaScript! Polityka Prywatności i Warunki Użytkowania | apartamenty Chorwacja

Polityka Prywatności i Warunki Użytkowania

Strona internetowa apartamenty-chorwacja.com.pl oraz wszystkie jego domeny addon (zwane dalej Page) traktują dane osobowe użytkowników tej Strony z szacunkiem i poufnością oraz zgodnie z prawem i biorą Kroki w celu zapewnienia bezpiecznego przechowywania danych osobowych. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub komentarze dotyczące naszych zasad i warunków korzystania z Twoich danych osobowych.Wykorzystanie informacji

Możemy wykorzystać te informacje w trakcie wizyty, zarejestrować lub korzystać z usług na Stronie do skontaktowania się z Twoim zdaniem na temat naszych usług, a od czasu do czasu, aby poinformować o ważnych aktualizacjach i nowych usług. Po otrzymaniu zezwolenia, możemy także wykorzystywać dane do kontaktu z Tobą o szczegółach innych usług, które oferujemy.

Zapytania

Po skontaktować się z właścicielem zakwaterowania wyślemy Ci e-mail z listą domków, które mogą być interesujące dla ciebie. Można nadal otrzymywać co najmniej jedną wiadomość rocznie. W każdej chwili można zrezygnować z tej usługi, klikając na link na dole każdej wiadomości e-mail.

Zgromadzone dane

Aby pomóc nam rozwijać i ulepszać nasze usługi, możemy przeanalizować zebrane informacje w celu identyfikacji wzorców, które mogą być wykorzystane do poprawy naszego marketingu.

Ochrona danych

Stosujemy surowe środki bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych oraz zapobiec ujawnieniu osobom trzecim bez Twojej zgody. Nasze urządzenia do przechowywania danych są przechowywane w bezpiecznym obiekcie z ograniczonym dostępem fizycznym i używamy firewall i inne środki w celu ograniczenia dostępu elektronicznego. Wszystkie zebrane informacje są ściśle ograniczone do naszych pracowników i naszego biura. Dane będą przechowywane przez odpowiednim czasie lub tak długo, jak prawo nakazuje.Warunki apartamenty-chorwacja.com.pl stronie internetowej

Strona internetowa www.apartamenty-chorwacja.com.pl i wszystkie jej domeny addon (zwane dalej miejscu) są własnością prywatną. Korzystając z tej strony akceptujesz te warunki użytkowania.

Użytek własny

Strona może być używany tylko do wyświetlania lub zasięgnąć informacji dotyczących właścicielom wynajem nieruchomości na wakacje. Używać do żadnych innych celów oprócz wyszukiwania zakwaterowania, informuje o obiekcie lub dokonać rezerwacji, jest surowo zabronione. Podczas wysyłania zapytań, adres e-mail zostanie zapisane w naszej bazie danych, a my wyślemy Ci przynajmniej jedną wiadomość rocznie w celach komercyjnych. W każdej chwili można zrezygnować z tej usługi i adresu e-mail zostanie usunięty z naszej bazy danych.

Dokładność informacji właścicieli apartamentu

Strona nie może zagwarantować dokładności informacji w tym przypadku, ceny, zdjęcia i inne informacje dostępne na naszej stronie, które są wprowadzane przez właścicieli zakwaterowania samych. Dokładne informacje o obiekcie (opis obiektu, ceny, rezerwacje i zdjęcia) jest obowiązkiem właścicieli mieszkania. Portal nie potwierdziły dokładność każdej z reklam, więc goście proszeni są o sprawdzenie poprawności danych wprowadzonych przez właścicieli podjazdu nimi kontaktu. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeśli informacje o obiekcie nie odpowiadają rzeczywistej sytuacji. Ta witryna reklamuje tylko kwatery prywatne na terytorium Republiki Chorwacji.

Odpowiedzialność

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody korzystania z tej strony. Witryna nie jest zobowiązany zaoferować zwrot lub odszkodowanie za straty może ponieść wynajmem mieszkania od właścicieli zakwaterowania (najemców).

Prawo autorskie

Zawartość i oprogramowanie dostępne na tej stronie są chronione prawem autorskim. Z wyjątkiem użytku osobistego, zawartość nie może być używane lub kopiowane bez uprzedniej pisemnej zgody. Bezprawne wykorzystanie jakichkolwiek materiałów na tej stronie może stanowić naruszenie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (NN br. 167/03 i 79/07) oraz innych przepisów obowiązujących w Republice Chorwacji.

Linki do stron osób trzecich

Ta strona może zawierać linki do innych firm lub osób prywatnych. Te linki są wyłącznie w celach informacyjnych, a strony nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość informacji lub treści tych stron. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z jakichkolwiek stron internetowych osób trzecich, które są związane z tą witryną, robisz to wyłącznie na własne ryzyko.

Zmiana warunków

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków użytkowania i innych warunków prowadzenia działalności bez uprzedniego powiadomienia.